Mała rodzinna firma z wielkim potencjałem

Firma EMCOR powstała z myślą o Klientach szukających kompleksowych rozwiązań w zakresie opakowań kosmetycznych. Od początku chcieliśmy stworzyć naszym Partnerom możliwość zakupu wszystkich potrzebnych im produktów w jednym miejscu.

Działamy w branży już od 2014 r., ale prawdziwy przełom nastąpił rok temu. Podjęliśmy wtedy współpracę z nowymi producentami opakowań i znacznie poszerzyliśmy naszą ofertę. Od tego czasu zarówno nasza sprzedaż, jak i liczba klientów stale się zwiększa.

Elastyczne podejście do klienta…

Mimo rosnącej skali działalności, pozostajemy firmą rodzinną. Nie tracimy naszej tożsamości, tak jak nie zmienia się nasze podejście do Klientów. Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki produktu.

Chętnie też realizujemy nietypowe prośby i zlecenia. Niestandardowe opakowania kosmetyczne sklep internetowy sprowadza często na specjalne życzenie klientów.

…i duże ambicje

Zawsze staramy się być najlepsi w tym co robimy. Jesteśmy zdeterminowani, żeby stać się jednym z liderów rynku. Jeśli chodzi o kompleksowe zaopatrzenie w opakowania kosmetyczne już teraz jesteśmy w ścisłej czołówce. W planach mamy ciągłe poszerzanie oferty i ekspansję na rynki zagraniczne.

Korzystając z prawa do tajemnicy przedsiebiorstwa, nie chwalimy się nazwami firm, które korzystają z naszych usług. Współpracowaliśmy z dużymi klientami z branży kosmetycznej, farmaceutycznej czy spożywczej. Przy pewnym projekcie zaufała nam również Kancelaria Sejmu RP.

Koniecznie poznaj naszą ofertę i odwiedź nasz sklep internetowy Emcor-opakowania.pl