Nakrętki farmaceutyczne

Nakrętki, atomizery oraz pipety farmaceutyczne – kompletne rozwiązania!

W naszym sklepie oprócz opakowań farmaceutycznych – szklanych bądź z tworzywa sztucznego, znajdziesz również różnorodne rozwiązania szczelnego zamknięcia za pomocą nakrętek farmaceutycznych oraz aplikowania leku czy też kosmetyku – przy użyciu pipety czy też atomizerów farmaceutycznych. Oferujemy więc zarówno bezpieczne, wysokojakościowe, jak i kompletne rozwiązania dla branży farmaceutycznej, kosmetycznej, jak również dla wszystkich osób prywatnych, które szukają praktycznych rozwiązań do domu bądź tworzą hobbistycznie swoje kosmetyki. Nasz asortyment obejmuje zarówno szeroką gamę kolorystyczną, różne kształty, wielkości oraz pojemności – każdy więc bezproblemowo znajdzie dopasowany produkt, a atrakcyjne ceny z pewnością uczynią zakup jeszcze bardziej satysfakcjonujący. Zamówienia realizowane są od 10 sztuk, a dodatkowo przy realizacjach hurtowych możesz liczyć na atrakcyjną zniżkę. Zapoznaj się więc z dostępną na stronie ofertą, wybierz najkorzystniejsze warianty i postaw na funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązania!

Butelki z atomizerem farmaceutycznym

Atomizer farmaceutyczny to urządzenie, które służy do rozpylenia leku czy też zapachu w postaci delikatnej mgiełki. Ten sposób użycia pozwala więc na spryskanie większej powierzchni oraz nałożenie cienkiej, delikatnej warstwy substancji. Atomizery farmaceutyczne pozwalają więc uzyskać maksymalną precyzję i wygodę użycia, a także sprawdzają się w miejscach z trudnym dostępem – np. często wykorzystywane są w produktach na ból gardła czy ucha. Atomizer farmaceutyczny posłużyć może również jako rozpylacz do perfum czy mgiełek zapachowych. Tego typu zamknięcie opakowania sprawdzi się więc w branży farmaceutycznej, kosmetycznej, jak również do różnych zastosowań domowych. W ofercie sklepu znajdziesz zarówno klasyczne atomizery farmaceutyczne w kolorze białym bądź czarnym z osłonką, jak również atomizery do nosa.

Pipety oraz nakrętki farmaceutyczne – poznaj nasze zaplecze asortymentowe

Pipeta farmaceutyczna to z kolei doskonałe rozwiązanie zamknięcia opakowań, które pozwala na łatwe zakropienie konkretnej dawki leku. Pozwalają one na bardzo precyzyjne odmierzenie nawet niewielkich objętości. Tego typu rozwiązanie wykorzystywane jest np. w kroplach do oczu. W ofercie znajdziesz pipety farmaceutyczne szklane o różnej pojemności, długości, a także w kilku ciekawych wersjach kolorystycznych: białe, czarne, biało-czerwone, złoto-czarne czy też srebrno-białe. Do wybranej z oferty pipety farmaceutycznej bezproblemowo dopasujesz oferowane przez nas pojemniki farmaceutyczne – w jednym miejscu wygodnie kupisz więc gotowe opakowanie. Oprócz pipet oraz atomizerów oferujemy również nakrętki aluminiowe farmaceutyczne, także w różnych wariantach kolorystycznych, wielkościach i rodzajach – gwintowane, ryflowane, jak i nakrętki z kroplomierzem. W razie pytań związanych z oferowanym przez nas asortymentem, potrzeby doradzenia się przy wyborze najkorzystniejszych produktów bądź też chęci realizacji regularnych zamówień większych ilości zapraszamy do kontaktu!