Słoiki farmaceutyczne

Szukasz słoików farmaceutycznych do apteki lub laboratorium? A może jesteś producentem leków albo suplementów diety? Hurtownia Emcor Packaging oferuje szeroki wybór szklanych naczyń, w których można przechowywać specyfiki o krótkim i długim terminie ważności. U nas znajdziesz kilkanaście modeli słoików o różnej pojemności, rozmiarze gwintu i kolorze.

Słoiki farmaceutyczne na lekarstwa i suplementy

Co powinno się znaleźć we wnętrzu prezentowanych na tej podstronie naszej hurtowni słoików farmaceutycznych? W znakomitej większości przypadków są to oczywiście różnego rodzaju lekarstwa i suplementy. Mogą to być zarówno gotowe medykamenty, opatrzone etykietą producenta, jak i leki na receptę, przygotowywane z dnia na dzień na zapleczu apteki. Szklane słoiczki stanowią ponadto stały element wyposażenia wielu placówek medycznych, poczynając od osiedlowych przychodni, przez szpitale miejskie, po specjalistyczne kliniki. Czym muszą charakteryzować się słoiki farmaceutyczne? Jako że produkty, które są w nich przechowywane, ratują ludzkie zdrowie, a w wielu przypadkach także życie, jakość naczyń nie może pozostawiać najmniejszych wątpliwości. Każdy z widocznych tu słoików spełnia restrykcyjne wymagania i może służyć jako opakowanie na wyroby medyczne różnego rodzaju.

W zależności od potrzeb, przy pomocy menu umiejscowionego po lewej stronie naszej witryny, możesz wybrać konkretną pojemność słoików farmaceutycznych, tworzywo, rozmiar gwintu, a także wersję kolorystyczną.

Słoiki farmaceutyczne na medykamenty w płynie i w tabletkach

W szklanych naczyniach można przechowywać zarówno produkty medyczne pod postacią tabletek, jak i płyny o różnej gęstości. Szczególnie w przypadku tych ostatnich bardzo ważną rolę będzie odgrywać nakrętka, którą wybierzesz. Wystarczy jednak, że sprawdzisz rozmiar gwintu danego słoika i dodasz do zamówienia odpowiedni model nakrętki, a będziesz mieć pewność, że ciecz nie wydostanie się z naczynia. Słoiki farmaceutyczne na tabletki również powinny być szczelnie zamknięte, by do środka nie dostały się niepożądane substancje z zewnątrz. Właśnie dlatego tak ważne jest dla nas kompleksowe podejście i możliwość zaoferowania Ci szerokiego wyboru zarówno w kwestii słoików, jak i nakrętek. Jesteśmy pewni, że w asortymencie naszej hurtowni znajdziesz idealne opakowania, które znacznie ułatwią Twoje życie zawodowe.

Słoiki farmaceutyczne – podstawowe wyposażenie laboratoriów

Widoczne tu słoiki farmaceutyczne z powodzeniem posłużą również jako wyposażenie laboratoriów z różnych gałęzi przemysłu i nie tylko. Jeżeli to właśnie Ty jesteś osobą, na której spoczywa odpowiedzialność za składanie zamówień na naczynia niezbędne do pracy laborantów, zrób to właśnie u nas. Ze swojej strony możemy zaoferować najlepszą jakość w naprawdę dobrych cenach, ponieważ funkcjonujemy na zasadach hurtowni, a nie sklepu internetowego.

Pamiętaj, że ze słoików farmaceutycznych powszechnie korzysta się również w placówkach edukacyjnych, od lekcji chemii w szkołach podstawowych, po specjalistyczne zajęcia na studiach medycznych czy chemicznych.