Kosmetyki i Uroda

Każda firma działająca w branży kosmetycznej na etapie tworzenia nowego specyfiku musi podjąć wiele kluczowych decyzji. Pierwsza z nich dotyczy oczywiście właściwych proporcji i szczegółowego składu danego preparatu. Producent musi mieć swoje zdanie również w kwestii opakowań kosmetycznych. To właśnie one staną się przecież wizytówką marki i to na nich będzie spoczywało zadanie wywołania pozytywnego pierwszego wrażenia na konsumentach. Zobacz ofertę naszej hurtowni.

Plastikowe i szklane opakowania na kosmetyki

Jeśli chodzi o materiał, z którego powstają pojemniki obecne w naszym asortymencie, do wyboru masz przede wszystkim plastik oraz szkło. Zacznij zatem od wybrania jednego z tych tworzyw. Pozwoli Ci to zawęzić obszar poszukiwań. Jeśli nie masz pewności, czy bardziej interesują Cię plastikowe, czy szklane opakowania na kosmetyki, zapoznaj się z bardziej szczegółowymi opisami, które zamieszczamy w naszym sklepie internetowym. Tak naprawdę każde z tych dwóch rozwiązań ma wiele zalet. Szkło kojarzone jest na ogół z produktami luksusowymi, jednak to plastik jest wygodniejszy pod względem transportu. Chociaż szklane pojemniki na ogół uznawane są za dość wytrzymałe, to właśnie one, a nie te plastikowe, pękają lub tłuką się w wyniku upadku z niedużej wysokości. Jeśli pozwalają na to Twoje fundusze, możesz zdecydować się na opakowania kosmetyczne w dwóch wydaniach: szklanym i plastikowym. Te pierwsze doskonale nadają się do użytku codziennego, w zaciszu własnych czterech ścian, a te drugie – do zabrania w dłuższą podróż czy na wyjście z domu do pracy.

Opakowania kosmetyczne na produkty w różnej postaci

Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż produkty kosmetyczne występują pod wieloma postaciami. Od kremów po żele, spraye czy pianki. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, by w naszej ofercie stale występowały odpowiednie opakowania kosmetyczne na każdy z tych specyfików. Obok szklanych i plastikowych pojemników znajdziesz tu zatem także różnego rodzaju nakrętki. Największym zainteresowaniem cieszą się te aluminiowe. Znajdują one jednak zastosowanie przede wszystkim w przypadku kremów i innych gęstych emulsji. Jeśli poszukujesz słoika czy buteleczki na płynny produkt, pomyśl nad nakrętkami z kroplomierzem, pompką czy atomizerem. Każdy producent opakowań kosmetycznych stara się dotrzeć ze swoją ofertą do jak największej liczby przedsiębiorców, działających w branży beauty. To właśnie dzięki nim nasza oferta jest tak zróżnicowana.

Opakowania kosmetyczne – skompletuj je od A do Z

W obrębie naszej witryny internetowej otrzymujesz możliwość skompletowania idealnego opakowania od A do Z. Zacznij od dopasowania go do natury konkretnego produktu. Gdy zapadnie już decyzja o tym, czy specyfik trafi do plastikowych, czy szklanych opakowań na kosmetyki, przejdź do wyboru odpowiednich nakrętek. Upewnij się, że ich rozmiar pasuje do pojemnika, który wybrany został na samym początku. Pomysłowym rozwiązaniem, które doceniają klienci, jest dołączenie do opakowania szklanej pipety, szczególnie w przypadku płynnych preparatów.