Nakrętki kosmetyczne

Jesteś na naszej stronie już od dłuższej chwili, a po wyborze odpowiednich butelek lub słoików na Twój produkt przyszedł czas na nakrętki kosmetyczne? A może to właśnie od nich zaczynasz proces kompletowania całego opakowania? Nakrętka, wbrew pozorom, w wielu przypadkach okazuje się dużo ważniejsza od pojemnika, który zwieńcza. Zobacz, co hurtownia Emcor Packaging ma w tej kwestii do zaoferowania.

Nakrętki kosmetyczne z kroplomierzem, pompką lub kulką roll-on

Jak zasygnalizowaliśmy na samym wstępie, nakrętka jest bardzo ważną częścią składową pojemnika i w żadnym wypadku nie należy traktować jej po macoszemu. Powinna być ona dobrana w taki sposób, by w znacznym stopniu ułatwiała korzystanie z produktu, a także jego dawkowanie czy aplikację. Nakrętki kosmetyczne z kroplomierzem powszechnie stosuje się w opakowaniach na produkty kosmetyczne, których jednorazowa dawka wynosi do kilkunastu kropli. Dobrym przykładem są tu olejki eteryczne, które dodaje się do inhalacji lub do kąpieli. W takim przypadku przechylanie buteleczki i dozowanie produktu na wyczucie może być opłakane w skutkach. Tego typu specyfiki prawidłowo działają bowiem jedynie wtedy, gdy zostaną zastosowane zgodnie z instrukcją producenta.

Obok nakrętek kosmetycznych z kroplomierzem w naszej ofercie obecne są również te z pompką czy specjalnym mechanizmem roll-on. Te pierwsze są chyba najlepszym rozwiązaniem w pojemnikach na pianki do mycia twarzy czy włosów. Konsumenci zgodnie zachwalają łatwość użytkowania tego typu opakowań. Nakrętki z metalową kulką roll-on wykorzystuje się natomiast w produktach kosmetycznych nakładanych punktowo, na przykład pod oczy.

Atomizery kosmetyczne – łatwiejsza aplikacja produktów w płynie

Problematyczna może okazać się kreacja opakowania na specyfiki w płynie. W takim przypadku warto pomyśleć o zastosowaniu specjalnych atomizerów kosmetycznych, jeśli tylko charakter danego produktu na to pozwala. Mogą one trafić na butelkę z preparatem o dość dużym obszarze aplikacji, jak cała twarz, włosy lub ciało. Tą metodą można wygodnie rozprowadzić odżywkę do włosów, spray do opalania czy orzeźwiającą mgiełkę do twarzy. Jeśli Twoja marka specjalizuje się właśnie w tego typu produktach, atomizery kosmetyczne mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. W przypadku braku pewności co do najlepszego modelu nakrętki, w początkowej fazie sprzedaży warto postawić na dwie lub trzy opcje i sprawdzić, która z nich najbardziej odpowiada klientom.

Nakrętki kosmetyczne na butelki i słoiki z hurtowni Emcor Packaging

Każda z widocznych tu nakrętek pasuje na wybrane modele butelek i słoików, które dostępne są w asortymencie naszej hurtowni. Zachęcamy Cię do zakupu całego opakowania właśnie u nas. Zanim jednak sfinalizujesz transakcję, upewnij się, że rozmiary wybranych przez Ciebie nakrętek kosmetycznych pasują na szyjki butelek i słoików, które są już w Twoim koszyku. Zadanie to nie powinno nastręczyć Ci trudności, ponieważ już w samej nazwie oraz w szczegółowym opisie każdego produktu kładziemy nacisk na rozmiar gwintu.