Pojemniki kosmetyczne

Twoja marka specjalizuje się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji ust? Na pewno często stajesz przed wyborem odpowiedniego opakowania na tego typu specyfiki. Sami klienci zazwyczaj bywają zresztą niezdecydowani i wahają się między kilkoma opcjami. U nas możesz zamówić pojemniki kosmetyczne w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tej sekcji naszej hurtowni online.

Pojemniki kosmetyczne z plastiku: białe lub bezbarwne

Tworzywem, które posłużyło za materiał do wykonania widocznych tutaj pojemników, jest polipropylen. Jest to jeden z rodzajów plastiku, często wykorzystywany właśnie do produkcji opakowań. PP, bo tak w skrócie określa się ten materiał, jest wystarczająco wytrzymały, by służyć jako pojemniki na kosmetyki o różnym przeznaczeniu. W tej części naszej hurtowni zamieszczamy przede wszystkim opakowania na środki pielęgnacyjne, które stosuje się punktowo, w niedużych ilościach. Możesz postawić na modele białe lub całkowicie bezbarwne, przez ścianki których będzie widać Twój produkt. Jeśli szukasz większych pojemników, o innym niż opisane tu zastosowanie, odwiedź inne działy w obrębie naszego sklepu internetowego.

Pojemniki na kosmetyki – zamów je w hurtowni

Dlaczego pojemniki na pomadki warto zamawiać w hurtowni, a nie w specjalistycznym sklepie? Odpowiedź na to pytanie jest chyba oczywista. Najważniejszym powodem jest oczywiście cena, która w przypadku hurtowni zawsze będzie niższa. Co więcej, jako przedstawiciele Emcor Packaging, specjalizujemy się właśnie w nawiązywaniu stosunków handlowych z takimi osobami jak Ty. Na co dzień zaopatrują się u nas producenci, którzy składają zamówienia na pojemniki kosmetyczne w każdych ilościach. Wśród naszych klientów są zarówno potężni gracze, którzy w branży urodowej działają od dziesiątek lat, jak i reprezentanci małych firm rodzinnych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę na tym poletku. Jesteśmy przekonani, że odnajdziesz się w tym gronie, a Twoje pierwsze zamówienie będzie dobrym początkiem długoletniej współpracy. Pamiętaj, że w dowolnej chwili możesz skontaktować się z nami w sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Przed zakupem pojemników na kosmetyki możesz do nas zadzwonić lub napisać maila, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości.

Pojemniki na pomadki, szminki i balsamy do ust

Wspomnieliśmy już wcześniej, że w prezentowanych tu opakowaniach mogą znaleźć się przede wszystkim produkty kosmetyczne do pielęgnacji ust. Możesz w nich zatem umieścić pomadkę na popękane wargi, szminkę, której kolor podkreśli wieczorowy makijaż, czy balsam do codziennego użytku. Tym, co charakteryzuje te opakowania, jest prostota związana z ich użytkowaniem i łatwość aplikacji. Trudno się zatem dziwić, że tego typu pojemniki na pomadki są chyba najchętniej wybierane nie tylko przez samych producentów, lecz także przez konsumentów. Opakowania te mają jednak również alternatywne zastosowanie. Można je bowiem wykorzystać także w przypadku innych produktów, które nakłada się punktowo. Za przykłady niech posłużą środki uśmierzające ugryzienia komarów czy korektory do twarzy.