Słoiki kosmetyczne

Twoja firma prężnie działa w branży beauty? Jeśli w najbliższej przyszłości planujesz wystartowanie z nowym produktem, zamów słoiki kosmetyczne na stronie Emcor Packaging. To wręcz idealne pojemniki na różnego rodzaju kremy i emulsje. Zapoznaj się z szerokim asortymentem naszej hurtowni i wybierz model opakowania, który spełnia każdy z punktów na liście Twoich oczekiwań.

Słoiki kosmetyczne szklane i plastikowe

Pierwszą decyzją, przed którą staniesz, będzie określenie tworzywa, z którego wykonane są pojemniki. Zasadniczo wybór ogranicza się do słoików kosmetycznych szklanych albo plastikowych. Nie zamierzamy przekonywać Cię do konkretnej opcji, ponieważ każda z nich ma szereg zalet. Szkło jest ponadczasowe, stąd często wzmacnia dobre wrażenie, wywołując pozytywne emocje u klienta już na etapie pierwszego zetknięcia się z produktem w sklepie. Z drugiej jednak strony taki pojemnik może ulec zniszczeniu przez chwilę nieuwagi. Jeżeli chodzi natomiast o słoiki kosmetyczne z plastiku, przynajmniej w teorii są one bardziej wytrzymałe. Przetrwają upadek na łazienkową posadzkę z niedużej wysokości. Jeśli wyślizgną się z dłoni podczas brania prysznica lub kąpieli, również nic im się nie stanie. To jednak szkło jest z kolei rozwiązaniem bardziej ekologicznym. Plastikowy pojemnik łatwiej jest natomiast transportować, czy to na urlop, czy w służbową delegację. Bez względu na to, na które tworzywo słoików kosmetycznych padnie Twój wybór, znajdziesz u nas sporą liczbę modeli, co powinno ułatwić ostateczną selekcję.

Słoiki na kremy, maści, balsamy i pomadki

Jakiego typu produkty kosmetyczne mogą znaleźć się w słoikach? Przede wszystkim te, które mają gęstą postać, czyli kremy, żele czy emulsje. Takie opakowania z otworem o szerokiej średnicy raczej nie sprawdzają się w przypadku płynów. Do słoików można również wkładać kosmetyczne suplementy, na przykład wzmacniające włosy czy poprawiające koloryt cery. Słoiki kosmetyczne szklane stanowią doskonały pojemnik na maski do włosów, balsamy do ciała czy chłodzące kremy, które aplikuje się po opalaniu. Mniejsze słoiczki, te o pojemności 5 czy 15 mililitrów, doskonale nadają się natomiast na opakowania na koloryzujące lub pielęgnacyjne pomadki i balsamy do ust. Czy produkt, nad którym obecnie pracują specjaliści Twojej marki, jest w jakimś stopniu zbliżony do przykładów, które tu opisaliśmy? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, to słoiki kosmetyczne będą wyborem, którego nie pożałujesz.

Słoiki kosmetyczne z internetowej hurtowni

Strona, na której znajdujesz się obecnie, jest wirtualną siedzibą hurtowni Emcor Packaging. Być może zdziwiły Cię ceny niższe niż u naszej branżowej konkurencji. Wynika to właśnie z faktu, że nie działamy na zasadach zwykłego sklepu, stąd możemy sobie pozwolić na obniżenie kosztów po Twojej stronie. Jeśli mile zaskoczyła Cię nasza oferta słoików na kremy lub balsamy, odwiedź także inne sekcje naszej witryny. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz: butelki, nakrętki, a nawet palety czy opakowania zbiorcze.