Strona

Pokaż: 9

Strona

Pokaż: 9

Słoiki na przyprawy

Jesteś producentem przypraw? Rozumiemy, jak ciężko jest utrzymać się na rynku w Twojej branży. Możesz jednak wyprzedzić swoich konkurentów pod względem jakości opakowań. Wystarczy, że zamówisz plastikowe lub szklane słoiki na przyprawy z naszej hurtowni online. Zobacz pojemniki najlepszej jakości w okazyjnych cenach.

Słoiki na przyprawy do domowej spiżarni

Twoi klienci prawdopodobnie dzielą się na tych prywatnych i biznesowych. Ta pierwsza grupa paradoksalnie może mieć dużo wyższe wymagania w stosunku do Twoich produktów. Klienci supermarketów i dyskontów na ogół kupują co prawda niewielkie ilości przypraw naraz, zawsze mają jednak do wyboru tę samą przyprawę w kilku wersjach, od różnych producentów. Musisz wyróżnić się zatem czymś innym niż cena. Słoiki na przyprawy to sprawdzony sposób na przyciągnięcie wzroku klienta sklepu. Gdy poświęci on choć kilka sekund na zapoznanie się z Twoim produktem, szanse na zakup znacznie wzrosną. Jak zatem sprawić, by konsumenci właśnie Twoje przyprawy przechowywali w domowych spiżarniach? Zacznij od zrozumienia ich potrzeb. Możesz oczywiście stworzyć profil przeciętnego klienta, jednak lepszym rozwiązaniem będzie podejście indywidualne. Jeżeli zróżnicujesz słoiki na przyprawy, oferując swoim odbiorcom zarówno te plastikowe, jak i szklane, prawdopodobnie poszerzysz grono klientów oddanych Twojej marce. Szklane pojemniki tym samym trafią do wspomnianych tu już spiżarni, a także do szuflad kuchennych kredensów i na szafki zawieszone tuż nad nimi. Takie opakowania bardzo elegancko się bowiem prezentują i wygodnie korzysta się z nich w domowej kuchni. Plastikowe słoiki na przyprawy dużo lepiej sprawdzają się natomiast w plenerze. Specjalne mieszanki przypraw do grillowanego mięsa czy suszone zioła do sałatek to nieodłączne elementy lodówek pakowanych na letnie biwaki i urlopowe wyjazdy. Zależy Ci przecież na tym, by konsumenci na wakacje zabierali ze sobą opakowania opatrzone właśnie Twoim logo.

Słoiki na przyprawy do lokali gastronomicznych

Skupmy się na moment na klientach biznesowych. W Twoim przypadku są to oczywiście przedstawiciele lokali gastronomicznych: od małych, rodzinnych barów, po całe sieci restauracji. Warunki transakcji prawdopodobnie z każdym z nich ustalasz indywidualnie, jednak i w tej sytuacji ogromne znaczenie mają słoiki na przyprawy. Bardzo ważna jest tu ich objętość. Nawet niewielkie lokale dziennie zużywają kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset razy więcej przypraw niż przeciętne gospodarstwo domowe. Jeśli celujesz więc w klientów tego typu, wybieraj największe z dostępnych u nas słoików.

Słoiki na przyprawy do wytrawnych i słodkich potraw

Gdy mówimy o przyprawach, większości z nas na myśl przychodzą te wytrawne, jak sól, pieprz, suszone zioła czy granulowany czosnek. Tymczasem w naszej hurtowni często zamawiane są słoiki na przyprawy do dań na słodko, jak różnego rodzaju wypieki. Zarówno do plastikowych, jak i do szklanych opakowań, bez obaw możesz pakować cynamon, kardamon, przyprawę do świątecznego piernika czy posypkę do ciast.