Suplementy i Witaminy

Prowadzisz intensywne poszukiwania pojemników na suplementy, których producentem jest Twoja firma? Nie musisz już dłużej szukać, bo to właśnie u nas znajdziesz opakowanie, o którym marzysz. Oferujemy Ci szeroki wybór słoików i butelek, bo wierzymy, że dzięki temu łatwiej przyjdzie Ci podjęcie właściwej decyzji. Zobacz, co możemy Ci zaproponować.

Pojemniki na suplementy w tabletkach i kapsułkach

Wszelkie suplementy najczęściej występują oczywiście pod postacią kapsułek lub tabletek. Ten sposób przyjmowania codziennej dawki dobroczynnych składników powszechnie uznawany jest za najwygodniejszy. Jako producent musisz postarać się jednak również o to, by opakowania na suplementy umożliwiały sprawne wydobycie określonej liczby kapsułek. To na podstawie ich wielkości należy dobrać średnicę otworu danej butelki czy słoika. Zwróć uwagę na to, by po przechyleniu pojemnika na dłoń wypadała optymalna liczba tabletek. Niedopuszczalna jest sytuacja, w której trzeba siłować się z butelką na przykład poprzez potrząsanie, by wydobyć z jej wnętrza jedną dawkę suplementu. W pewnym sensie to również od pojemników na suplementy zależy powodzenie danego produktu na rynku. Konsumenci zwracają wszak uwagę na każdy aspekt produktu – od wielkości i koloru kapsułki, po czytelność etykiety czy właśnie rodzaj zastosowanego opakowania. Na podstawie doświadczeń z poprzednimi wypuszczonymi przez Ciebie do obrotu suplementami możesz już zresztą ocenić, czego od Twojej marki oczekują klienci.

Opakowania na suplementy w płynie

Chociaż największa liczba osób regularnie przyjmujących suplementy diety wybiera te pod postacią kapsułek lub tabletek do połknięcia, rozwiązanie to nie zadowala wszystkich. Istnieje bowiem dość duża grupa ludzi, którzy z różnych powodów nie są w stanie wykonać tej z pozoru prostej czynności. Także do ich oczekiwań warto dostosować pojemniki na witaminy i inne suplementy. Niechęć lub niemożność połknięcia tabletki może mieć różne podłoże. W takiej sytuacji najprostszym sposobem poradzenia sobie z tą przypadłością jest wybieranie suplementów w płynie, a nie w kapsułkach. Jeżeli Twoja marka produkuje również płynne środki, u nas zaopatrzysz się w specjalne buteleczki, w których te odnajdą się najlepiej. Dla łatwiejszego dawkowania możesz do opakowań na suplementy dobrać specjalne nakrętki wyposażone w kroplomierz. Dzięki tej niewielkiej części odmierzenie prawidłowej dawki będzie dziecinnie proste.

Pojemniki na witaminy wzbogacające codzienną dietę

Klienci, którzy zaufali Twoim produktom i postanowili stosować je codziennie, na pewno zwrócą uwagę na ich opakowanie. Ocenie podlegać będzie wiele czynników, w tym nie tylko łatwość odmierzania zalecanej dawki, o której wspominaliśmy tu już kilkukrotnie. W przypadku pojemników na witaminy liczyć się będzie również ich wielkość oraz możliwość zabrania ich ze sobą do pracy czy w podróż. Pamiętaj więc o tym, by różnicować rozmiar opakowań, na które stawiasz. Obok litrowych butelek z płynnym suplementem do swojej oferty dodaj również te o pojemności poniżej 100 ml, które można wnieść nawet na pokład samolotu.