Butelki na suplementy

Butelki na suplementy

Wśród materiałów wykorzystywanych do tworzenia opakowań przeznaczonych przechowywaniu wrażliwych i reaktywnych produktów, najbezpieczniejszym i najlepszym rozwiązaniem jest szkło. Ze względu na neutralność chemiczną, szkło pozostaje bezpiecznym tworzywem i można w nim przechowywać wszelkiego rodzaju produkty medyczne oraz laboratoryjne.

Znane ze swoich właściwości od wieków, szklane butelki i słoje stały się najpopularniejszym rodzajem opakowań, wykorzystywanym w branży farmaceutycznej. W naszej ofercie znajdziesz butelki idealne do przechowywania suplementów, tworzone z wysoce bezpiecznego szkła brązowego, transparentnego oraz niebieskiego czy zielonego.

Dobierz butelki szklane na suplementy i spraw, by oferowany przez Ciebie produkt został dostarczony klientowi w najlepszej formie, zabezpieczony przed działaniem światła i chroniony przed zajściem niepożądanych reakcji chemicznych. Dodatkowe walory estetyczne barwionego szkła podniosą wartość oferowanych przez Ciebie produktów i zachęcą klienta do ich zakupu.

Butelki szklane na suplementy – brązowe szkło

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz butelki na suplementy wykonane ze szkła w różnych kolorach. Warto pamiętać, że szkło, jako materiał obojętny, nie przepuszcza żadnych niepożądanych substancji do wnętrza pojemnika, nie absorbuje ich i uniemożliwia przedostawanie się jakichkolwiek czynników chemicznych z zewnątrz do wewnątrz opakowania.

Brązowe szkło to jeden z najlepszych wyborów, jeśli chodzi o poprawne zapakowanie substancji farmakologicznych i suplementów, które powinny przebywać w warunkach obojętnych. Oprócz podstawowych właściwości tworzywa, zapewnia ono także wolną od promieniowania słonecznego przestrzeń. Oznacza to, że do zapakowanego w brązową butelkę suplementu nie przenika światło o szkodliwych częstotliwościach, w tym także światło UV.

Wśród brązowych butelek na suplementy, dostępnych w naszej ofercie, znajdziesz opakowania o różnych pojemnościach – od 10 do 1000 ml. Wybierz szklane butelki, które najlepiej zaprezentują Twój produkt. Znane od setek lat brązowe szkło, wykorzystywane w farmakologii, kojarzone jest z produktami bezpiecznymi o wysokiej jakości, dlatego też wybór brązowych butelek może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Przezroczyste butelki do suplementów

Wśród popularnych opakowań na suplementy znajdziesz także te z bezbarwnego szkła, które doskonale nadają się do przechowywania rozmaitych substancji, niewrażliwych na promienie słoneczne. Transparentne szkło umożliwia szybkie sprawdzenie stanu przechowywanej substancji i określenie jej jakości.

Butelki do suplementów, które znajdziesz w naszej ofercie, to pojemniki najwyższej jakości, obojętne chemicznie. Będą doskonałym wyborem do zaprezentowania jakościowych produktów płynnych i pomogą zachować ich sterylność. Dopasuj odpowiednią nakrętkę – zwykłą, wraz ze szklaną pipetą, z kroplomierzem czy też z dozownikiem, aby nadać produktowi odpowiedni charakter i ułatwić korzystanie z preparatu.

Butelki na suplementy z niebieskiego szkła

Niezwykle atrakcyjne, dekoracyjne, a jednocześnie bezpieczne butelki z niebieskiego szkła sprawdzą się do przechowywania suplementów, które mogą reagować na promieniowanie świetlne. Choć szkło samo w sobie jest uznawane za jedno z najbezpieczniejszych tworzyw, to właśnie butelki zabarwione na niebiesko dają niemal stuprocentową pewność, że produkt będzie bezpieczny i chroniony przed szkodliwym działaniem światła. Jedyne wiązki fal świetlnych, jakie przepuszcza ten materiał, to te z niebieskiego zakresu.

Wybierając niebieskie butelki na suplementy, zyskujesz atrakcyjne i specjalistyczne opakowanie na płynne substancje, które powinny zachować swoje właściwości przez długi czas. Do dyspozycji pozostawiamy Ci szeroki wybór pojemności prezentowanych butelek – od 10 do 100 ml. Po dopasowaniu odpowiedniej nakrętki, będziesz w stanie stworzyć gotowy produkt przyjazny konsumentom.

Wszystkie szklane butelki oferowane w naszym sklepie internetowym są produktami ekologicznymi – szkło jest bowiem tworzywem, które można przetwarzać i ponownie wykorzystywać je do produkcji kolejnych opakowań. Jeśli oferowane przez Ciebie suplementy to produkty naturalne, pozostań ekologiczny i wybierz szklane butelki, podnosząc walory gotowego produktu.