Nakrętki

Nakrętki do słoików na witaminy

Jeśli już zdecydowałeś, który pojemnik na suplementy będzie odpowiedni do przechowywania i prezentacji Twojego produktu, powinieneś dobrać do niego odpowiednią nakrętkę. W naszej ofercie znajdziesz pełen wachlarz produktów przeznaczonych do szczelnego zamykania butelek i słojów. Wśród nich dostępne są także nakrętki funkcyjne, które pomagają w odmierzaniu odpowiednich dawek produktu.

Do słoików, tych małych, jak i większych, polecamy wybór zakrętek aluminiowych. Wieczko słoja, w którym przechowywane są produkty spożywcze, w tym płyny, lekarstwa czy suplementy, powinno charakteryzować się odpowiednimi właściwościami. Nakrętki aluminiowe nie rdzewieją i nie są podatne na czynniki zewnętrzne, jednak dla bezpieczeństwa, każde z oferowanych przez nas aluminiowych zamknięć do słoików jest zabezpieczone specjalną wkładką. Dzięki temu możesz bez obaw stosować je do opakowania suplementów, w tym także witamin.

Nakrętki aluminiowe do słoików, dostępne w naszej ofercie, występują w rozmiarach dostosowanych do znajdujących się w naszym asortymencie słojów. Możesz wybrać zatyczkę do słoika w odpowiednim dla Twojego pomysłu na produkt kolorze – srebrnym, złotym lub czarnym. Każda z nakrętek gwarantuje szczelne zamknięcie produktu, dzięki czemu możesz pewnie podać termin przydatności suplementu.

Wśród popularnych zakrętek do słoików znajdziesz także te z tworzywa termoutwardzalnego UREA. W naszej ofercie widnieją nakrętki do słoików na suplementy w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Każde wieczko z tworzywa UREA jest zabezpieczone wkładką, dzięki czemu nadaje się do kontaktu z suplementami.

Jeśli poszukujesz wieczka obojętnego chemicznie o wysokim standardzie jakości, proponujemy dobór nakrętek słoikowych z tworzywa PP. Ryflowane wykończenie brzegów wieczka ułatwia otwarcie słoika, a produkty przechowywane w pojemniku są bezpieczne i odizolowane od czynników zewnętrznych. Jest to popularne rozwiązanie stosowane do pakowania suplementów – czarne wykończenie zyskuje na popularności i sprawdza się w marketingu produktowym.

Nakrętki do pojemników na suplementy

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór nakrętek na butelki z suplementami. Wśród nich jedną z najpopularniejszych opcji są zakrętki ze szklaną pipetą. To rozwiązanie ułatwia dozowanie suplementów i witamin w płynnej formie i podnosi walory estetyczne całego opakowania. Nakrętka z zamieszczoną wewnątrz rurką, zwieńczona jest u góry gumową pompką, dzięki której z łatwością można nabrać odpowiednią ilość preparatu.

Nakrętki z pipetami dostępne w naszym asortymencie odpowiadają wielkościom proponowanym przez nas butelkom na suplementy. Możesz dobrać pipetę o odpowiedniej średnicy zakrętki i zdecydować o kolorze gumki oraz samego tworzywa, z którego wyprodukowano nakrętkę. Srebrno-białe lub złoto-czarne nakrętki ze szklaną pipetą podniosą walory estetyczne całego opakowania i przyciągną uwagę klientów. Równie ciekawym rozwiązaniem może okazać się zastosowanie nakrętki z pipetą o ryflowanym brzegu, ułatwiającym otwieranie butelki.

Do suplementów, które wymagają dokładnego dawkowania, polecamy wybór nakrętek z kroplomierzem. Wyprodukowane z bezpiecznego tworzywa PP zakrętki z wkładką do odmierzania kropli ułatwiają codzienne dawkowanie produktu i sprawdzają się w zastosowaniu wraz z niewielkimi butelkami na suplementy w płynnej formie.

W naszej ofercie znajdziesz nakrętki z kroplomierzem zarówno w białej, jak i czarnej wersji kolorystycznej. Na uwagę zasługuje także model bezpiecznej nakrętki do odmierzania kropli, która sprawdzi się w przypadku produktów, do których dzieci nie powinny mieć dostępu.

Klasyczne nakrętki do pojemników na suplementy

Jeśli poszukujesz klasycznych nakrętek w uniwersalnym wydaniu, w naszej ofercie znajdziesz te wyprodukowane z tworzywa PP oraz HD-PE. Nakrętki w zróżnicowanych opcjach kolorystycznych występują w rozmiarach dostosowanych do standardowych butelek, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Nakrętki są bezpieczne i nadają się do kontaktu z suplementami, witaminami oraz różnego rodzaju olejkami. Dzięki ryflowanej powierzchni bocznej nakrętki można z łatwością otworzyć opakowanie. Wśród typowych nakrętek do butelek znajdziesz także te aluminiowe, zabezpieczone od wewnątrz specjalną wkładką.