Nakrętki do słoików

Twoja marka zajmuje się produkcją świec ozdobnych i zapachowych? Na pewno starasz się więc podążać za branżowymi trendami i w Twojej stałej ofercie dawno już zagościły produkty w szklanych słoikach. Jeśli na niniejszą podstronę naszej internetowej hurtowni trafiłeś w poszukiwaniu specjalnych nakrętek do słoików ze świecami, bardzo chętnie zaspokoimy Twoje zapotrzebowanie. Zapraszamy Cię do bliższego poznania naszej oferty. Jeżeli spodoba Ci się któryś z widocznych tu produktów, kliknij przedstawiające go zdjęcie, by przenieść się na stronę z większą ilością informacji.

Nakrętki do słoików: kilkadziesiąt modeli

Jesteśmy dumni, że w naszym asortymencie w chwili obecnej znajduje się już kilkadziesiąt różnych modeli nakrętek do słoików. Dbamy o to, by oferta stale się powiększała w odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów. Cieszymy się, że także Ty planujesz dołączyć do tego grona.

Doskonale wiemy, że producenci świec i wosków zapachowych na co dzień zmagają się ze specyficznymi problemami, które zazwyczaj wynikają z szeregu wymagań, jakie stawiają przed nimi klienci. Właśnie dlatego dbamy o to, by wieczka do słoików różniły się między innymi pod względem koloru. Do Twojej dyspozycji oddajemy nakrętki białe, czarne, srebrne oraz złote. Postaw na wariant, który w jakiś sposób będzie współgrał z ogólną kolorystyką Twojej marki. Barwę wieczka warto także dostosować do zapachu zawartości naczynia. Świece brzoskwiniowe mogą być na przykład zwieńczone nakrętkami do słoików w kolorze złotym, a świece waniliowe – tymi o barwie białej. Za wyznacznik możesz przyjąć też pory roku – złota nakrętka może ozdobić słoik ze świecą o zapachu kojarzącym się z jesienią, a srebrna – z zimą.

Nakrętki do słoików ze świecami zapachowymi, które zachowują ich aromat

Tak naprawdę głównym powodem tak dużej popularności, jaką zdobyły świecie zamknięte w słoikach, wcale nie są względy estetyczne. Nie ulega wątpliwości, że te niewielkie szklane naczynia przykryte wieczkami do słoików wyglądają ładnie i elegancko. Od prezentacji w tym przypadku ważniejszy jest jednak pragmatyzm. Pierwsi producenci, którzy zdecydowali się na sprzedaż świeczek w słoikach, poczynili ten krok przede wszystkim dlatego, by jak najdłużej zachować aromat swoich wyrobów. Ten prosty trik faktycznie działa. Dzięki niemu jedna świeca może być zapalana na godzinę lub dwie, a następnie gaszona i przykrywana jedną ze specjalnych nakrętek do słoików ze świecami. Nawet jeśli kolejny raz zostanie zapalona dopiero po kilku tygodniach, i tak będzie wydzielała zapach tak intensywny jak za pierwszym razem.

Wieczka do słoików o różnych gwintach

Najważniejszym kryterium, jakim należy kierować się przy zakupie nakrętek w momencie, gdy słoiki masz już wybrane, jest rozmiar gwintu. Zwróć uwagę, by był on taki sam, jak rozmiar szyjki naczynia. W razie wątpliwości możesz skonsultować ostateczny wybór odpowiednich nakrętek do słoików ze świecami z którymś z naszych przedstawicieli. Czekamy na Ciebie pod podanymi na dole strony numerami telefonów oraz adresem e-mail.