Słoiki

Pielęgnacja zwierząt – słoiki

Do zapakowania produktów kosmetycznych czy pielęgnacyjnych dla zwierząt, dobrym wyborem będą opakowania PET. Słoiki wykonane z materiału PET są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne – jest to takie samo tworzywo, jak to wykorzystywane w produkcji butelek na gazowane napoje. Sztywne, twarde i odporne na stłuczenia słoiki PET nadają się do przechowywania zarówno substancji płynnych, emulsji, jak i substancji w formie proszków czy tabletek.

Słoje PET to także doskonały wybór na opakowanie do suplementów dla zwierząt w formie tabletek oraz preparatów pielęgnacyjnych, przeznaczonych do podania doustnego. Polecamy wybór opakowań przezroczystych, dzięki którym można w łatwy sposób zaprezentować faktyczny wygląd produktu. W naszej ofercie znajdziesz także butelki PET, zróżnicowane rozmiarowo, ze standardowymi gwintami.

Tworzywo PET o brązowej barwie zapewni lepsze warunki przechowywania wrażliwych substancji i wpłynie na ostateczną, wysoką jakość produktu. Ten rodzaj opakowań ochroni zawartość przed działaniem promieni słonecznych i wpływa na zachowanie trwałości produktów.

Do każdej butelki czy słoika weterynaryjnego PET, z łatwością dobierzesz odpowiednie wieko. W naszej ofercie prezentujemy wygodne rozwiązania, w tym nakrętki z tworzywa UREA lub aluminiowe – są one zabezpieczone specjalną wkładką, dzięki czemu nie wchodzą w reakcje z substancjami przechowywanymi w pojemnikach. Nakrętki i wieka dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu możesz stworzyć kompletny produkt i zaprezentować go w odpowiedni sposób.

Transparentne słoiki weterynaryjne

Szklane, transparentne słoje weterynaryjne są przede wszystkim pojemnikami zapewniającymi odpowiednie warunki przechowywania substancji. Nie absorbują związków chemicznych i nie wchodzą w reakcje z produktami, którymi są wypełnione, a dodatkowo zapewniają dobrą szczelność. W związku z tym nadają się do przechowywania absolutnie każdego produktu: spożywczego, kosmetycznego, a nawet medycznego. 

Oprócz swoich właściwości, przezroczyste szkło jest rozwiązaniem estetycznym i podnosi jakość produktu, zarówno wizualnie, jak i w kwestii zachowania właściwości danej substancji. Wraz z odpowiednią nakrętką, możesz stworzyć luksusowy produkt dla zwierząt, który przyciągnie uwagę klientów. Produkty przechowywane w szkle zachowują pełnię swoich właściwości i stanowią najczęstszy wybór klientów, którzy poszukują rzeczy dobrej jakości.

Słoiki weterynaryjne z kolorowego szkła

Szkło barwione jest uważane za wyjątkowo dekoracyjne, jednak niektóre odcienie szkła sprawiają, że opakowania zyskują właściwości ochronne. Wśród naszych propozycji znajdziesz słoje ze szkła brązowego i niebieskiego, które pozwalają uchronić produkt przed niepożądanymi reakcjami związanymi z ekspozycją na światło. Brązowe szkło jest wykorzystywane popularnie głównie w branży farmaceutycznej, ze względu na ochronę przed promieniami UV. 

W naszej ofercie znajdziesz szklane słoje i butelki weterynaryjne z brązowego szkła popularnych rozmiarach i o różnych kształtach. Mogą posłużyć one do przechowywania produktów przeznaczenia medycznego, jak również pielęgnacyjnych i kosmetycznych. Standardowe słoje o pojemności do 1000 ml nadają się do cieczy, substancji oleistych i mieszanek, które wymagają szczególnych warunków przechowywania. W przypadku potrzeby zastosowania niewielkich opakowań, znajdziesz w naszej ofercie małe słoiczki i buteleczki o pojemności 5 czy 10 ml. 

Jeśli poszukujesz opakowań weterynaryjnych na produkty wymagające szczególnej uwagi, sprawdź ofertę słoików z niebieskiego szkła. Oprócz standardowej jakości, jaką zapewnia typowe, bezbarwne szkło, zapewniają dodatkową ochronę przed światłem. Nie przepuszczają żadnych promieni, z wyjątkiem niebieskiego spektrum. Oznacza to, że chronią substancje zarówno przed promieniowaniem UV, jak i IR. 

Każdą butelkę czy słoik, którą wybierzesz z naszej oferty, możesz zamknąć w estetyczny i bezpieczny sposób, dobierając odpowiednie wieko czy nakrętkę. Wśród popularnych zamknięć znajdziesz nakrętki aluminiowe ze specjalnymi, bezpiecznymi wkładkami, które zabezpieczają produkty przed kontaktem z aluminium, ale i nakrętki z tworzywa PE lub UREA, które dobrze współgrają z opakowaniami PET, choć nadają się także do szklanych słoików.