Nakrętki

Prowadzisz działalność w branży weterynaryjnej? Jeśli jesteś producentem leków i suplementów diety dla zwierząt domowych i hodowlanych, prędzej czy później staniesz przed wyborem stosownych opakowań i nakrętek. Skoro jesteś na naszej stronie, moment podjęcia ostatecznej decyzji prawdopodobnie zbliża się wielkimi krokami. Zobacz nakrętki aluminiowe dla branży weterynaryjnej i inne propozycje od hurtowni Emcor Packaging.

Nakrętki aluminiowe dla branży weterynaryjnej: idealne na pojemniki z lekarstwami i suplementami

Wiele lekarstw dla zwierząt, podobnie zresztą jak w przypadku ludzi, występuje pod postacią tabletek lub kapsułek. By zachować swoje właściwości, powinny być one odpowiednio przechowywane. Nie chodzi tu wyłącznie o zapewnienie odpowiedniej temperatury czy unikanie wilgoci – najważniejsza jest jakość samego opakowania. Nakrętki aluminiowe dla branży weterynaryjnej najlepiej sprawdzają się właśnie w przypadku leków w tabletkach. Dzięki nim słoik lub butelka będzie odpowiednio zabezpieczona. To bardzo ważne szczególnie wtedy, gdy dostęp do lekarstw mogą mieć małe dzieci lub zwierzęta. Odpowiednio dobrana nakrętka będzie chroniła ponadto zawartość naczynia przed działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki niej leki będą zdatne do spożycia aż do upływu ich terminu ważności. Zainwestuj zatem w nakrętki aluminiowe dla branży weterynaryjnej, by mieć pewność, że Twoje produkty przyczynią się do wyleczenia pacjentów klinik dla zwierząt.

Atomizery do nosa dla zwierząt – bezpieczeństwo weterynarza i pacjenta

Jak wiadomo, czworonożni lub skrzydlaci pacjenci swoim lekarzom na ogół sprawiają dużo więcej problemów niż ludzie. Zwierzęta zwyczajnie nie rozumieją, że weterynarz chce im pomóc, często bywają nieufne, zestresowane i przestraszone. W wyniku nasilenia tych emocji mogą stanowić zagrożenie nie tylko dla siebie, lecz także dla weterynarza. Profesjonalne atomizery do nosa dla zwierząt ułatwią specjaliście bądź właścicielowi aplikację odpowiedniej dawki leku i w pewnym stopniu ochronią go przed negatywną reakcją ze strony psa czy konia. Jeżeli jako producent wyjdziesz naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i sprawisz, że ich praca lub opieka nad własnym zwierzęciem ulegnie poprawie, na pewno zaufają Twoim produktom i będą po nie regularnie sięgać. Co najważniejsze, dzięki atomizerom do nosa dla zwierząt, które zostaną nakrętkami Twoich produktów, znacznie poprawisz też jakość życia małych i dużych stworzeń, które cierpią na choroby dróg oddechowych.

Pipety szklane do branży weterynaryjnej

Coraz więcej osób dzieli życie z przedstawicielami bardzo małych gatunków zwierząt, jak chomiki, świnki morskie, ptaki ozdobne, jaszczurki, węże czy ryby. Ich leczenie bywa problematyczne na wielu poziomach. Trudności zaczynają się już na etapie szukania wyspecjalizowanego weterynarza. Kolejnym problemem jest odmierzenie odpowiedniej dawki leku dla tak niewielkiego organizmu. Pipety szklane do branży weterynaryjnej są w tym przypadku nieocenione. Jeśli dawka produkowanych przez Ciebie specyfików nie przekracza kilku kropli, zainwestuj także w nakrętki tego typu.