Butelki

Pielęgnacja zwierząt – butelki

Na produkty kosmetyczne i pielęgnacyjne dla zwierząt polecamy dobór opakowań PET. Są to pojemniki twarde, odporne na uszkodzenia mechaniczne – tworzywo jest popularnie wykorzystywane do produkcji butelek na napoje gazowane. Dzięki swoim właściwościom, butelki PET doskonale nadają się do przechowywania szamponów, odżywek i wszelkiego rodzaju płynów do pielęgnacji zwierząt.

W naszej ofercie znajdziesz butelki PET w wielu rozmiarach, ze standardowymi szyjkami. Słoje PET to także doskonały wybór na opakowanie do suplementów dla zwierząt w formie tabletek oraz preparatów pielęgnacyjnych, przeznaczonych do podania doustnego. Polecamy wybór opakowań przezroczystych, które pozwolą na sprawdzenie wyglądu danego produktu.

Jeśli szukasz jakościowych rozwiązań, wybierz tworzywo PET w kolorze brązowym. Ten rodzaj opakowań ochroni wrażliwe substancje przed działaniem promieni słonecznych i poprawi trwałość produktów. Słoje PET sprawdzą się do produktów pielęgnacyjnych dla zwierząt – także w formie maści i kremów.

Do każdej butelki weterynaryjnej PET dobierz odpowiednie wieko z tworzywa UREA lub aluminiowe – są one zabezpieczone specjalną wkładką, dzięki czemu nie wchodzą w reakcje z substancjami przechowywanymi w pojemnikach. Dzięki dostępnej gamie kolorystycznej nakrętek możesz stworzyć wyjątkowe opakowanie na swój produkt.

Butelki szklane weterynaryjne – bezbarwne

Butelki szklane weterynaryjne są przede wszystkim opakowaniami bezpiecznymi – nie przepuszczają substancji, nie absorbują związków chemicznych i nie wchodzą w reakcje z produktami, którymi są wypełnione. W związku z tym nadają się do przechowywania absolutnie każdego produktu: spożywczego, kosmetycznego, a nawet medycznego.

Oprócz swoich właściwości, zapewniają także wyjątkową estetykę i podnoszą jakość produktu. Wraz z odpowiednią nakrętką, możesz stworzyć luksusowy produkt dla zwierząt, który przyciągnie uwagę klientów. Produkty pielęgnacyjne, takie jak szampony i odżywki dla zwierząt, zachowują pełnię swoich właściwości dzięki odpowiedniemu opakowaniu, dlatego Twój produkt, zapakowany w szklany słój, będzie zawsze dobrej jakości.

Butelki weterynaryjne z kolorowego szkła

Szkło barwione posiada walory dekoracyjne, jednak wśród naszych propozycji znajdziesz także butelki ze szkła brązowego i niebieskiego, które pozwalają uchronić produkt przed niepożądanymi reakcjami związanymi z ekspozycją na światło. Brązowe butelki są kojarzone głównie z branżą farmaceutyczną. Nic dziwnego, ponieważ ich właściwości zapobiegają przedostawaniu się promieni UV do wnętrza opakowania i zabezpieczają substancje przed szkodliwym działaniem światła.

W naszej ofercie znajdziesz słoje i butelki szklane weterynaryjne z brązowego szkła w wielu rozmiarach, które mogą posłużyć do przechowywania produktów przeznaczenia medycznego, jak również pielęgnacyjnych i kosmetycznych. Standardowe słoje o pojemności do 1000 ml nadają się do cieczy, substancji oleistych i mieszanek, które wymagają szczególnych warunków przechowywania. Wśród oferowanych produktów znajdziesz także te w wersji mini, o pojemności 5 ml, które sprawdzą się przy estetycznym zapakowaniu niewielkiej ilości produktów.

Słoje z brązowego szkła to także idealne pojemniki na suplementy dla zwierząt. Dzięki swoim właściwościom utrzymują produkty w odpowiednim stanie i pomagają zachować ich świeżość, wraz z pełnią właściwości.

Jeśli poszukujesz opakowań weterynaryjnych na produkty wymagające szczególnej uwagi, sprawdź dostępne w naszym sklepie internetowym butelki z niebieskiego szkła. Mają one te same walory, co szkło bezbarwne, jednak zapewniają dodatkową ochronę przed wszelkiego rodzaju wiązkami światła, z wyjątkiem tych z niebieskiego zakresu. Dzięki temu specjalistyczne substancje są chronione przed promieniowaniem UV oraz IR i zachowują pełnię swoich właściwości.

Do każdej butelki i słoika, dostępnych w naszej ofercie, dobierzesz odpowiednią zakrętkę. Możesz zdecydować się na wybór nakrętek aluminiowych, które nie rdzewieją, a dzięki specjalnej wkładce nadają się do kontaktu z wszelkiego rodzaju substancjami, nie uwalniając szkodliwych cząsteczek do wnętrza butelki. Równie atrakcyjne są nakrętki z tworzywa PE lub UREA, które dobrze współgrają z opakowaniami PET. Warto rozważyć także wybór nakrętek z atomizerami lub pipetami, które pomagają odmierzyć odpowiednią ilość produktu.