Kroplomierze

Szukasz odpowiednich nakrętek, które będą najlepiej pasowały do buteleczek z Twoimi produktami? U nas na pewno znajdziesz odpowiedni model. Sprawdź plastikowe kroplomierze na butelki w hurtowni Emcor Packaging. W kilka kliknięć myszą zamów wszystko to, czego potrzebujesz.

Plastikowe kroplomierze na butelki w różnych kolorach

Od konkurencji odróżnia nas przede wszystkim doskonała obsługa i duży wybór produktów, których wygląd tylko z pozoru nie ma znaczenia. Tak naprawdę wszyscy producenci doskonale przecież wiedzą, że ocenie klientów podlega każdy, nawet najmniejszy detal opakowania. Wiemy to również my, dlatego oferujemy Ci nakrętki z kroplomierzem krawędziowym lub pionowym w różnych konfiguracjach kolorystycznych. Kolor samej nakrętki warto dopasować oczywiście do unikalnego charakteru danego specyfiku. Biel kojarzona jest na ogół z czystością i sterylnością, dlatego tak dobrze sprawdza się w przypadku różnego rodzaju wyrobów medycznych, również tych dedykowanych branży weterynaryjnej. Czerń utożsamiana jest natomiast z wytwornością i luksusem. Doskonale pasuje zatem chociażby do olejków eterycznych, dodawanych do kąpieli relaksacyjnych. Nakrętki w naszym sklepie dostępne są również w innych kolorach, jak na przykład szary. Same kroplomierze mogą być natomiast białe lub bezbarwne – w zależności od Twoich potrzeb. Widoczne tu produkty wykonane są z tworzyw dobrej jakości, jak PP i inne rodzaje plastiku.

Praktyczne nakrętki z kroplomierzem krawędziowym oraz pionowym

Odmierzanie kolejnych kropel produktu kosmetycznego czy medycznego może odbywać się przy pomocy różnych mechanizmów. Każdy z nich dostępny jest oczywiście w naszej ofercie. Znalazły się tu zatem zarówno nakrętki z kroplomierzem pionowym, jak i krawędziowym. Chociaż na pierwszy rzut oka modele te nieszczególnie się między sobą różną, wytrawne oko doświadczonego producenta doskonale wie, że to właśnie takie detale często decydują o sukcesie jego produktów. Przed zakupem przeanalizuj zatem plusy i minusy każdego z rozwiązań i postaw na to, które w Twoim przypadku ma przewagę mocnych stron. Dostępne w naszym asortymencie plastikowe kroplomierze na butelki obecne są w bardzo wielu branżach. Naturalnie, sektory kosmetyczny i farmaceutyczny zdecydowanie przodują na tym polu. Takie gadżety są bowiem nieodzowne w przypadku medykamentów na różne dolegliwości czy wspomnianych już olejków eterycznych i zapachowych. Coraz większa liczba naszych klientów działa też w stosunkowo nowej branży CBD.

Kroplomierze o wszechstronnym zastosowaniu ze sprawdzonej hurtowni

Takie akcesoria jak kroplomierze mają naprawdę wszechstronne zastosowanie. Wie o tym każdy, komu chociaż raz przyszło zmierzyć się ze skompletowaniem odpowiedniego opakowania dla swojego produktu. Emcor Packaging, jak przystało na doświadczoną hurtownię, zaufanie klientów zdobywa poprzez zapewnienie wsparcia na każdym etapie współpracy. Na szczególną uwagę zasługują ponadto atrakcyjne ceny nakrętek z kroplomierzem pionowym i krawędziowym, a także wszystkich pozostałych produktów dostępnych na stronie hurtowni.