Pipety

Twoja marka oferuje konsumentom produkt, który wymaga niezwykle precyzyjnego dawkowania? Na pewno zastanawiasz się, jaki rodzaj opakowania najlepiej sprawdzi się w jego przypadku. To, czy wybierzesz butelkę szklaną, czy plastikową, nie ma jednak tak dużego znaczenia, co dodatki, na które postawisz. W Twojej sytuacji na pewno warto wziąć pod uwagę pipety szklane. Hurtownia Emcor Packaging oferuje najlepsze rozwiązania dla producentów z każdej branży.

Pipety szklane – wygodna aplikacja kosmetyków

Największą zaletą pipety jest oczywiście możliwość precyzyjnego odmierzenia produktu. Taki gadżet powinien być zatem obowiązkowo dołączany do specyfików, których pojedyncza dawka sprowadza się do jednej lub kilku kropli. Producenci nie powinni zrzucać odpowiedzialności za wyposażenie apteczki czy szafki łazienkowej w szklane pipety na konsumentów. Nie jest to z pewnością akcesorium, które każdy ma w domu. Jego brak może prowadzić do frustracji płynących z niewłaściwego użytkowania danego specyfiku, a w dłuższej perspektywie – kompletnej rezygnacji z kolejnych zakupów. Jak zatem widzisz, odpowiedzialny producent musi zadbać o to, by jego klient wraz z głównym produktem otrzymał do swojej dyspozycji również niezbędne dodatki. Pipety szklane są najlepszym możliwym wyborem w przypadku tych kosmetyków, których dawki są naprawdę niewielkie. Możemy tu wymienić szereg naturalnych preparatów czy produktów przeciwzmarszczkowych, które nakłada się punktowo. Co ogromnie ważne, aplikacja takiego specyfiku musi odbywać się bez bezpośredniego kontaktu opakowania kosmetyku ze skórą. By takie zabiegi były całkowicie higieniczne i przynosiły oczekiwane rezultaty, nie można doprowadzić do przeniesienia mikroorganizmów bytujących na powierzchni skóry na butelkę. Szklane pipety zapobiegają temu w najskuteczniejszy sposób. Mimo wszystko należy jednak uczulić konsumentów, by końcówką pipety nie dotykali twarzy ani palców dłoni.

Szklane pipety w przemyśle farmaceutycznym

Kolejna gałąź przemysłu, która powszechnie korzysta z widocznych w tej sekcji naszej strony rozwiązań, to branża farmaceutyczna. Tutaj również prowadzi się wszak sprzedaż płynnych leków i wyrobów medycznych, których dawka wyrażona jest liczbą kropli. Pipety szklane doskonale sprawdzą się w przypadku różnego rodzaju wyrobów dedykowanych najmłodszym. Dzieci na ogół niechętnie łykają kapsułki czy tabletki, zamiast tego producenci proponują im więc krople. Na rodzicu spoczywa natomiast obowiązek skrupulatnego odmierzenia podanej na opakowaniu lub zaleconej przez lekarza prowadzącego dawki. Dzięki szklanym pipetom zadanie to staje się wyjątkowo proste.

Hurtownia pipet – duży wybór, atrakcyjna oferta cenowa

Zakup tak niewielkich elementów jak pipety może sprawić niemały kłopot. Nie wszystkie sklepy czy magazyny, w których zaopatrują się producenci, mają tego typu przedmioty w swojej ofercie. Na stronie Emcor Packaging nie napotkasz jednak na tego typu problemy. Jesteśmy doskonale zaopatrzoną hurtownią pipet, która swoim klientom oferuje doskonałe produkty w okazyjnych cenach.