Strona

Pokaż: 9

Strona

Pokaż: 9

Pompki

W dzisiejszych czasach producenci z każdej branży prześcigają się nie tylko w kwestii cen czy jakości oferowanych przez siebie produktów, lecz także ich opakowań. To właśnie one bardzo często przekładają się bowiem na pozytywny odbiór ze strony konsumentów. Zobacz dostępne na naszej stronie pompki do dozowania chemii i poznaj najlepsze pomysły na ich zastosowanie.

Wygodne pompki do dozowania chemii

Produkt, który znajduje się w butelce, może wydostawać się z niej na wiele sposobów. Tym najbardziej oczywistym jest tradycyjna nakrętka, po odkręceniu której wystarczy nałożyć specyfik bezpośrednio na dłoń czy wybraną powierzchnię. Nie da się jednak nie zauważyć, że im szersza jest szyjka butelki, tym trudniej jest dozować produkt. W efekcie takiego użytkowania duża ilość preparatu zostaje zmarnowana, co boli tym bardziej, im droższy jest to specyfik. Zastosowanie pompek dozujących pozwala natomiast ten problem ograniczyć, a nawet całkowicie wyeliminować. Dzięki temu nie tylko klient, ale i producent będzie w pełni usatysfakcjonowany. Ten pierwszy – bo poczuje, że jego pieniądze zostały dobrze zainwestowane, a ten drugi – bo zadowoleni klienci najczęściej pozostają z marką na dłużej. Nadrzędnymi cechami nakrętek zakończonych taką pompką są zatem wygoda i precyzja.

Pompki dozujące do butelek z kosmetykami i środkami czystości

Zastosowanie pompek do dozowania chemii w przemyśle kosmetycznym jest naprawdę szerokie. Najczęściej po takie rozwiązanie sięgają oczywiście producenci specyfików codziennego użytku, jak mydło w płynie czy żel antybakteryjny. Na środkach podstawowej higieny możliwości jednak się nie kończą. Kolejne pomysły to szampony do włosów, żele pod prysznic czy preparaty do higieny intymnej. Będąc w wannie czy pod prysznicem trudno jest się przecież siłować z nakrętką, szczególnie gdy dłonie są śliskie od wody i płynu do kąpieli. Pompki dozujące pozwalają natomiast na wygodne korzystanie z szamponu czy żelu nawet w takich sytuacjach. To właśnie tak zapakowane kosmetyki będą zatem częściej gościć na brzegach wanien i brodzików w prywatnych domach czy hotelach. Jeżeli jesteś producentem któregoś z wymienionych tu kosmetyków, poważnie weź pod uwagę przedstawione tu przez nas argumenty. Oferowane przez naszą hurtownię pompki do dozowania chemii wykonane są z trwałych i bezpiecznych tworzyw, jak PP czy aluminium. Podczas prawidłowego użytkowania nie zapychają się i pozwalają na komfortowe wydobycie produktu z dna butelki.

Prawdziwy hit: pianotwórcze pompki na butelki

Istnieje również szczególna forma widocznych tu pompek, której zastosowanie ograniczone jest do nieco węższej grupy produktów. Mamy tu na myśli te specyfiki, które aplikowane są bezpośrednio na skórę, a ich producentowi zależy przede wszystkim na lekkiej konsystencji. Idealnym rozwiązaniem są wówczas pianotwórcze pompki na butelki. Doskonale sprawdzą się one w przypadku pianek do zmywania makijażu czy profesjonalnych specyfików do pielęgnacji włosów i cery. Aplikowane z ten sposób produkty są wyjątkowo przyjemne w dotyku.