Roll-on

Jesteś na etapie wypuszczania na rynek nowego produktu i stresujesz się tym, jak zareagują na niego miłośnicy Twojej marki? Stres może być dobrym bodźcem do działania! Poświęć wystarczającą ilość czasu na skompletowanie idealnego opakowania, a klienci na pewno będą zadowoleni. Czy Twój produkt powinien być równomiernie rozprowadzany na skórze lub innej powierzchni? W takim przypadku warto pomyśleć o dozownikach w kulce. Zobacz modele, które dostępne są na stronie internetowej naszej hurtowni.

Dozowniki w kulce z odpornego tworzywa, o różnych gwintach

Butelki, które zamykane są na specjalne nakrętki, są dość często spotykane na rynku. Rozważni producenci doskonale wiedzą, jakie oczekiwania ich towarom stawiają konsumenci. Dziś nie wystarczy umieścić już kosmetyku, suplementu diety czy lekarstwa w zwykłej szklanej butelce. Zamiast tego warto przyjrzeć się uważnie kształtowi i barwie pojemnika – jeśli to możliwe, cechy te powinny bezpośrednio korespondować z wizualną identyfikacją marki. Dozowniki w kulce znajdują zastosowanie przede wszystkim w przypadku dezodorantów oraz antyperspirantów, zarówno tych dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Ich powierzchnia powinna być pozbawiona jakichkolwiek nierówności, ponieważ regularnie będzie wystawiana na kontakt z delikatną skórą pod pachami. Wszelkie niedociągnięcia na zewnętrznej powłoce mogłyby powodować podrażnienia i skutkować brakiem zaufania do produktu. Dozowniki roll-on oraz te w kulce, które znajdziesz w naszej hurtowni, wykonane zostały z tworzyw najwyższej klasy, jak PP. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wyposażone w nie opakowania spełnią wymagania nawet tych najbardziej wybrednych użytkowników.

Dozowniki roll-on – w jakich branżach się sprawdzają?

Wymieniliśmy już te najbardziej oczywiste przykłady zastosowania nakrętek z wbudowaną kulką. Doskonale wiemy, że największa część klientów, którzy składają na nie zamówienia, to przedstawiciele szeroko pojętej branży beauty. Podobnie jest zresztą w przypadku dozowników roll-on. I one najczęściej występują w buteleczkach z kosmetykami. Na szczególną uwagę w naszej ofercie zasługują te dozowniki, które zwieńczone są kulką stalową. Dzięki temu można z powodzeniem korzystać z nich podczas procesu kreowania opakowań na specyficzne produkty, jak żele pod oczy, których zadaniem jest odprężenie delikatnej cery. Na ogół zaleca się, by takie preparaty były przechowywane w lodówce. W takich warunkach dozowniki roll-on ze stalową kulką ochładzają się w bardzo szybkim tempie, dzięki czemu po zastosowaniu przynoszą natychmiastową ulgę. Tego typu mechanizm, choć niekoniecznie z wykorzystaniem stali, stosuje się również w przypadku niektórych pomadek i błyszczyków do ust.

Dozowniki w kulce lub roll-on w hurtowych cenach

Bardzo cieszy nas Twoja wizyta w naszych wirtualnych progach. Mamy nadzieję, że Ciebie w takim samym stopniu zadowalają atrakcyjne ceny, które proponujemy. Emcor Packaging to nie sklep, a hurtownia. Właśnie dlatego zakupy na naszej stronie są tak bardzo opłacalne.