Nie można znaleźć produktów pasujących do tego zaznaczenia

Triggery

Twoja firma produkuje specyfiki, które sprzedawane są w butelkach? Zadbaj o to, by ich nakrętki były dostosowane do charakteru zawartości. Triggery do butelek doskonale sprawdzą się w przypadku płynnych środków, które aplikuje się poprzez spryskiwanie danej powierzchni.

Triggery do butelek: chemia gospodarcza

Specyfiki w płynie, które rozprowadza się metodą równomiernego rozproszenia jak najmniejszych cząstek produktu, stanowią lwią część preparatów zaliczanych do tak zwanej chemii gospodarczej. W ten sposób aplikuje się na przykład środki do czyszczenia różnych sprzętów znajdujących się w kuchni, jak zlew, kuchenka gazowa czy piekarnik. Producenci na ogół zalecają, by tego typu preparaty nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą. Triggery do butelek wydają się więc doskonałą opcją. Dzięki nim można w mig usunąć tłuszcz i zabrudzenia z danej powierzchni, bez narażania dłoni na wystąpienie reakcji alergicznej. Jako producent wiesz jednak, że nawet przy zachowaniu najwyższych środków ostrożności nie da się przewidzieć każdej sytuacji. Pomimo zastosowania najlepszego możliwego opakowania na wszelki wypadek możesz umieścić więc na nim ostrzeżenie o szkodliwości produktu dla skóry i zalecenie stosowania rękawiczek ochronnych.

Triggery spryskiwacze na ogół mają możliwość regulacji natrysku. I takie modele znalazły się oczywiście w naszej ofercie. Dostosowanie rozproszenia specyfiku bywa niezwykle pomocne. Silny strumień wody jest najbardziej przydatny w przypadku trudno dostępnych miejsc, które chcemy czyścić punktowo. Podczas mycia szyb okiennych najbardziej pomocny jest natomiast strumień rozproszony. Widoczne tu triggery do butelek warto montować nie tylko na butelkach ze środkami czystości przeznaczonymi do wnętrz mieszkalnych, lecz także tymi, z których korzysta się w samochodzie.

Zastosowanie triggerów spryskiwaczy w branży ogrodniczej

Poprzez spryskiwanie liści preparatami ochronnymi zapaleni ogrodnicy dbają o swoje domowe rośliny. Podobną metodą rozprowadza się też nawozy, stosowane bezpośrednio na glebę doniczkowych kwiatów. Obok producentów skupiających swoje zainteresowanie wokół chemii gospodarczej dużą grupę klientów składających w naszej hurtowni zamówienia na triggery spryskiwacze stanowią więc także przedstawiciele branży ogrodniczej. I w tym przypadku trudno sobie bowiem wyobrazić lepszy gadżet, który montowany jest na butelce z danym produktem.

Triggery do butelek z hurtowni specjalizującej się w opakowaniach

Emcor Packaging to mieszcząca się w Wołowie hurtownia, która specjalizuje się w opakowaniach. Naszą działalność prowadzimy jednak przede wszystkim za pośrednictwem łączy internetowych. W ten sposób z łatwością docieramy do klientów z całej Polski. Serdecznie zapraszamy Cię do dołączenia do tego grona. Swoją przygodę z nami możesz rozpocząć właśnie od zamówienia triggerów do butelek, dzięki którym opakowania Twoich produktów staną się kompletne. Zachęcamy Cię ponadto do zapoznania się z pozostałymi sekcjami naszego sklepu online. Ze swojej strony gwarantujemy duży wybór i dobre ceny.