Butelki na kosmetyki zapewniają odpowiednie przechowanie środków do pielęgnacji skóry i włosów. Powinny być tak zaprojektowane, by spełniały funkcje użytkowe i estetyczne. Ważny jest kolor, kształt, rozmiar i tworzywo, z których zostały wykonane, a także forma aplikacji produktu. Wygodne butelki na kosmetyki powinny wyróżniać się przede wszystkim funkcjonalnością.

Szklane opakowania na kosmetyki są cenioną formą opakowania, która zazwyczaj kojarzy się z naturalnymi produktami wysokiej jakości. Szklane butelki na kosmetyki są wręcz niezbędne do profesjonalnego opakowania preparatów kosmetycznych. Producenci z różnych branż stosują butelki, jednak branża kosmetyczna pod tym względem jest naprawdę wyjątkowa. Kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry ciała i twarzy muszą mieć odpowiednią konsystencję, a także bezpieczne opakowanie i właściwe oznakowanie. Muszą być zachowane wszystkie wymagane normy oraz standardy. Właściwy wybór – butelka, czy słoik może zaważyć o powodzeniu produktu z branży beauty, na którym panuje prawdziwa obfitość kosmetyków.

Szklane butelki na kosmetyki

Szklane butelki wykonane są w różnych pojemnościach i kształtach, a także kolorach. Dzięki temu każdy klient może sięgnąć po opakowanie w pełni dostosowane do swoich potrzeb. Kosmetyki w szklanych butelkach doskonale się przechowują. Szkło jest atrakcyjnym materiałem do wykonania opakowania. Wiele klientów zdecydowanie woli stosować do swoich wyrobów szklane opakowania, niż wykonane z tworzywa typu pet. Szkło uważane jest za bardziej naturalne i ekologiczne. Sięgnij po kolorowe buteleczki i dopasuj do nich stylistycznie etykiety. Dzięki barwieniu szkła w masie kolor jest jednolity i wygląda bardzo estetycznie. Odpowiednie oznakowanie produktu pozwoli osiągnąć zamierzony efekt, a kolor szkła podkreśli walory kosmetyków. Kolorowe butelki na kosmetyki to aktualny trend w opakowaniach, w branży beauty.

 

Wyróżnij się kolorem

W naszej ofercie znajdują się butelki z ciemnego szkła, bezbarwne, zielone oraz niebieskie. Czy butelki na kosmetyki mogą wyróżniać się kolorem? Zdecydowanie tak, barwienie szkła to sztuka znana od dawna, a kolorowe opakowania z pewnością przypadną do gustu klientom. Niebieski i zielone butelki na kosmetyki będą ozdobą niejednej półki w łazience.

Niebieskie butelki na kosmetyki wyglądają luksusowo i z pewnością doskonale zaprezentują produkt. Będą wyglądały wspaniale na półce w gabinecie kosmetycznym i salonach, które pracują z klientami. Wszystkie kosmetyki przelane do butelek o tym samym kolorze sprawią doskonałe wrażenie estetyczne.

Niebieskie butelki na kosmetyki są teraz dostępne o pojemności:

  • Butelka szklana niebieska 10 ml z szeroką szyjką i gwintem
  • Butelka szklana niebieska 30 ml z szeroką szyjką i gwintem
  • Butelka szklana niebieska 50 ml z szeroką szyjką i gwintem
  • Butelka szklana niebieska 100 ml z wąską szyjką i gwintem

 

Szkło barwione powstaje na skutek dodania odpowiednich składników, które powodują zabarwienie się masy. W zależności od tego, jaki związek chemiczny zostanie dodany do szkła, taki kolor utrzymamy. Jak powstaje niebieskie szkło? Aby wyprodukować niebieskie szkło, do masy dodaje się związki zawierające kobalt lub miedź.

Zielone butelki na kosmetyki zostały wykonane ze szkła, do którego dodano związki żelaza i chrom. Dzięki temu mają intensywnie zielony kolor, który jest znacznie jaśniejszy, od tradycyjnej zieleni butelkowej. Soczyście zielone butelki kojarzą się jednoznacznie z naturą, z siłą roślin leczniczych i ziół. Producenci kosmetyków, którzy sięgają po ten kolor opakowania, jednocześnie dają sugestie, że znajdujący się wewnątrz produkt jest naturalny, ekologiczny i nie zawiera chemicznych dodatków.

Zielone butelki na kosmetyki są teraz dostępne o pojemności:

  • Butelka szklana zielona 10 ml z szeroką szyjką i gwintem
  • Butelka szklana zielona 30 ml z szeroką szyjką i gwintem
  • Butelka szklana zielona 50 ml z szeroką szyjką i gwintem
  • Butelka szklana zielona 100 ml z wąską szyjką i gwintem

 

Duży wybór nakrętek, pompek i rozpylaczy do butelek kosmetycznych

Nakrętki do butelek na kosmetyki mogą być atrakcyjnym elementem dekoracyjnym. Kolor nakrętki także warto starannie dopasować do butelki.

Butelki z atomizerem są doskonałym rozwiązaniem dla wielu rodzajów kosmetyków stosowanych do pielęgnacji skóry, twarzy i włosów. Dzięki temu, że butelka została zaopatrzona w atomizer, używanie produktu staje się komfortowe. Doskonałej jakości atomizer, wykonany z tworzywa pozwoli na odpowiednie dozowanie kosmetyków.

Butelki na kosmetyki z atomizerem są chętnie wybierane przez klientów w sklepie. Konsumentki najchętniej sięgają na półki w drogeriach po produkty, które są łatwe w użyciu. Ponieważ wybór jest ogromny, warto nadążać za obowiązującymi trendami. Twoje produkty w kolorowych, szklanych butelkach z łatwym w użyciu dozownikiem zdecydowanie na plus wyróżnią się na półce z kosmetykami.