Nie można znaleźć produktów pasujących do tego zaznaczenia

Flip-top

Słoiki szklane na świece – różnorodne warianty dla każdego!

Piękny zapach, klimatyczny wystrój, wyjątkowy nastrój, a także doskonały relaks czy aromaterapia – świece zapachowe to ponadczasowy hit, który znajduje się praktycznie w każdym domu. Jesteś producentem świec i szukasz solidnych, estetycznych i wysokojakościowych słoików na świece, a może lubisz rękodzieło i samodzielnie tworzysz ulubione świecie? Nasz sklep to doskonałe miejsce, w którym znajdziesz zarówno szklane słoiki na świece, nakrętki oraz przeróżne opakowania i dozowniki. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i wszystkich pasjonatów, którzy działają w zaciszu domowym. Nasz asortyment można zakupić już od 10 sztuk, jednak wybierając zamówienie hurtowe możesz liczyć na korzystny rabat i zniżki. Nie zwlekaj więc ani chwili dłużej, zapoznaj się z naszym szerokim wachlarzem różnych wariantów szklanych słoików na świece, nakrętek oraz innych opakowań i postaw na solidne oraz wysokojakościowe rozwiązania w atrakcyjnej cenie!

Słoiki na świece – pięknie zaprezentuj swój produkt!

W naszej ofercie znajdziesz zarówno wyższe oraz niższe szklane słoiki na świece w wersji brązowej, jak i bezbarwnej. Dostępne są następujące pojemności: 30,50,60,100,120,180,250 oraz 500 ml. Szeroka oferta z pewnością pozwoli Ci więc dobrać taki wariant, aby pięknie zaprezentował Twój zapachowy produkt i pozwolił na jego wygodne użytkowanie. Do oferowanych słoików szklanych na świece rekomendujemy dobranie również odpowiedniej nakrętki, która ułatwi zarówno transport, jak i przechowywanie świecy oraz pozwoli na dłużej zatrzymać piękny zapach. Masz jakieś dodatkowe pytania, potrzebujesz poznać więcej parametrów dotyczących naszych produktów, chcesz się doradzić odnośnie najkorzystniejszego wariantu, a może szukasz godnego zaufania sklepu, który będzie realizował dla Ciebie zamówienia hurtowe? Chciałbyś złożyć zamówienie specjalne zgodne z Twoją wizją i pomysłem? Zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci z chęcią pomogą i rozwieją wszelkie wątpliwości! Skontaktować możesz się z nami telefonicznie, mailowo bądź przed media społecznościowe.

Słoiki na świece – dlaczego warto postawić na szkło?

Szklane słoiki na świece to szereg różnych korzyści – zarówno ekonomicznych, ekologicznych, jak i estetycznych. Pozwalają one na wielokrotne użycie - słoiki szklane na świece mogą być bowiem kilkukrotnie napełniane woskiem. Sprawia to, że są one zarówno ekonomiczne, jak również przyjazne środowisku. Dodatkowo świece w słoiku dają przyjemne, ciepłe i rozproszone światło, które przepięknie rozświetli każde pomieszczenie – salon, sypialnie czy też przedpokój. Tego typu opakowania chętnie używane są również do stworzenia lampionów – na balkon czy też taras. Bez wątpienia warto więc postawić na ten rodzaj opakowania i swoje świece zapachowe wykonywać właśnie w słoikach szklanych na świece! Zapoznaj się z naszą stroną internetową i złóż zamówienie jak najszybciej. Postaw na doskonały wygląd wizualny, solidne wykonanie, trwałe materiały i ciesz się z udanych zakupów!