Nakrętki aluminiowe

Lekkie, wytrzymałe i niedrogie – właśnie takie są nakrętki aluminiowe w hurtowni Emcor Packaging. Wiesz już dokładnie, w jakim pojemniku sprzedawany będzie Twój produkt, ale decyzja o wyborze wieczek jest nadal przed Tobą? Nawet jeśli te wykonane z aluminium dotychczas nie przykuły Twojej uwagi, daj im szansę. Dokładnie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego i zastanów się, czy to właśnie one nie sprawdzą się najlepiej.

Nakrętki z aluminium na butelki i słoiki

Jakie argumenty przemawiają na korzyść nakrętek z aluminium? Nasi klienci na pierwszym miejscu zawsze wymieniają ich wyjątkową wytrzymałość. Są one odporne nie tylko na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, ale i wewnętrzne. Mowa tu oczywiście o zawartości naczynia, które będzie zwieńczone tego typu nakrętką. Materiał ten często wybiera się w przypadku produktów wymagających specjalnych warunków, bo przykładowo zachodzą w nich reakcje chemiczne. Nakrętki aluminiowe z płynami tego typu radzą sobie bez najmniejszych trudności. Doskonale izolują też zawartość opakowania od otoczenia zewnętrznego, dzięki czemu wybita na wieczku data ważności jest naprawdę rzetelna. Dotyczy to nie tylko żywności, lecz także między innymi produktów kosmetycznych czy wyrobów leczniczych.

Jeżeli wiesz dokładnie, w jakich butelkach czy słoikach znajdzie się Twój towar, nakrętki dobieraj przede wszystkim na podstawie wielkości gwintu. Rozpiętość rozmiarów gwintów nakrętek aluminiowych, które dostępne są w naszej hurtowni, jest naprawdę duża. Znajdziesz tu zarówno gwinty 18/410, jak i 100/400. Chcielibyśmy ponadto nadmienić, że dysponujemy również nakrętkami typu twist-off.

Nakrętki aluminiowe – kiedy się sprawdzają?

Wspomnieliśmy już, że prezentowane w tej sekcji naszej strony elementy opakowań znane są z niesamowitej wytrzymałości. Dodaliśmy, że dotyczy ona zarówno czynników zewnętrznych, jak i samej zawartości. Co może się zatem znaleźć w butelkach lub słoikach zamykanych na nakrętki z aluminium? Najliczniejszą grupę produktów stanowi oczywiście żywność. Możemy tu wymienić chociażby soki, syropy czy koncentraty. To dobry wybór także w przypadku napojów gazowanych, którym pod tego typu nakrętką nie grozi utrata cennych bąbelków. Taki materiał znajduje też zastosowanie w przypadku typowo polskich produktów kulinarnych, jak zakwas na barszcz czy żurek śląski albo sok z kiszonej kapusty. Nakrętki aluminiowe cieszą się ponadto dużym zainteresowaniem ze strony branży beauty. Nic zresztą dziwnego, na sklepowych półkach coraz częściej można przecież napotkać na zabezpieczone w ten sposób kosmetyki.

Nakrętki aluminiowe w hurtowych ilościach i cenach

Już po podczas pierwszych kliknięć myszą w obrębie naszej strony łatwo można się zorientować, że nie jesteśmy zwykłym sklepem internetowym. Do myślenia dają przede wszystkim zaskakująco niskie ceny. Wszystko dlatego, że Emcor Packaging to hurtownia. U nas zamówisz więc nakrętki z aluminium w cenach hurtowych. Dostarczymy każdą ilość produktu, pod warunkiem, że określisz dokładną liczbę podczas dokonywania zakupów.