Opakowania

Przedstawiamy opakowania szklane oraz plastikowe, które mogą posłużyć jako pojemniki na wiele substancji, od pastylek po różnorodne ciecze. Nasze produkty znajdują zastosowanie w firmach działających w wielu gałęziach przemysłu. Charakteryzuje je doskonała jakość oraz atrakcyjna cena. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Opakowania szklane o różnym kształcie, kolorze i objętości

Szkło od tysięcy lat wykorzystywane było w formie pojemników, zarówno na ciecze, jak i ciała stałe. Wśród jego cech charakterystycznych wymienia się przede wszystkim wytrzymałość, ale nie tylko. Opakowania szklane są również przyjazne środowisku naturalnemu. W naszym sklepie znajdziesz wykonane z niego butelki oraz słoiki, które posłużą do przechowywania Twoich produktów. Ich pojemność możesz bez trudu dostosować do własnych potrzeb. Znajdziesz tu bowiem zarówno te najmniejsze naczynia, o pojemności 10 mililitrów, jak i te dużo większe, do 1 litra.

Jeśli szukasz butelki, w której finalnie znajdzie się Twój flagowy produkt, duże znaczenie ma z pewnością również jej kolor. Jeśli chodzi o opakowania szklane, w naszym sklepie jest z czego wybierać. Poczynając od standardowych naczyń bezbarwnych, przez popularne butelki brązowe i zielone, aż po mniej standardowe pojemniki w kolorze niebieskim. Produkty różnią się ponadto również kształtem. Wybierz takie opakowanie, które najlepiej odpowiada charakterowi Twojej działalności.

Wytrzymałe opakowania plastikowe: butelki oraz słoiki

Obok pojemników wykonanych ze szkła w naszej ofercie znajdziesz także opakowania plastikowe o podobnych parametrach i zastosowaniu. To doskonała alternatywa dla tych przedsiębiorców, którzy dokładają wszelkich starań, by zawartość słoiczka czy butelki nie wydostawała się na ziemię w wyniku upadku. Pod tym względem plastik rzeczywiście wygrywa ze szkłem. Zwróć jednak uwagę na skład chemiczny substancji, którą chcesz w ten sposób przechowywać. Niektóre z nich mogą bowiem wchodzić w reakcje ze ściankami pojemnika. Opakowania plastikowe, podobnie zresztą jak te szklane, dedykowane są konkretnym grupom produktów. Zanim podejmiesz więc ostateczną decyzję co do wyboru naczynia, upewnij się, że materiał, który posłużył do jego stworzenia, w żaden sposób nie zagraża zawartości. Jeśli chodzi o plastikowe pojemniki, u nas masz do dyspozycji między innymi butelki z wygodnymi dozownikami oraz słoiki o różnej wysokości i pojemności. Większość opakowań plastikowych dostępnych na naszej stronie jest bezbarwna lub biała.

Opakowania szklane i plastikowe przydatne w wielu branżach

Oferowane przez nas pojemniki mogą być wykorzystywane w najróżniejszych branżach, nawet tych zupełnie ze sobą niespokrewnionych. Spora grupa naszych klientów to przedstawiciele branży farmaceutycznej lub kosmetycznej. Widoczne tu naczynia znajdują zastosowanie również w dziedzinie weterynarii. Można w nich przechowywać lekarstwa, suplementy diety czy witaminy. Opakowania szklane i plastikowe sprawdzają się ponadto także między innymi w firmach oferujących środki CBD oraz szeroko pojętą żywność i napoje.