Strona

Pokaż: 9

Strona

Pokaż: 9

Butelki plastikowe

Butelki plastikowe mogą pomieścić naprawdę wiele produktów. To Ty nadasz im konkretne przeznaczenie. Mając na uwadze preparat, który zamierzasz w nich zamknąć, wybierz odpowiedni kształt, kolor oraz pojemność butelek, które zamówisz. Dobierz do nich nakrętki, które w dużym stopniu ułatwią aplikację specyfiku, pod którym podpisuje się Twoja marka. Spośród dziesiątek modeli opakowań wyselekcjonuj właśnie to, które przekona Twoich klientów do zakupu.

Butelki plastikowe o pojemności od 15 do 250 mililitrów

Butelki plastikowe dostępne w naszej hurtowni różnią się głównie pojemnością. To do Ciebie należy decyzja o tym, jaka ilość Twojego produktu będzie optymalna. Możesz zdecydować się na dystrybucję w butelkach o kilku różnych rozmiarach. W tych najmniejszych na ogół znajdują się specyfiki, których jednorazowa dawka mieści się na opuszce palca wskazującego. Są one dobrym pomysłem również w przypadku próbek niektórych kosmetyków, jak szampon czy odżywka do włosów, które zazwyczaj dystrybuowane są w butelkach plastikowych o pojemności 250 mililitrów lub większych. W naszej ofercie znajdziesz także standardowe butelki o pojemności 100 mililitrów, w których producenci chętnie umieszczają płynne wyroby medyczne, a także specyfiki służące dbaniu o urodę. Co ważne, pojemnik o tym rozmiarze można zabrać ze sobą na pokład samolotu w bagażu podręcznym. Weź zatem przykład z konkurencji i zaoferuj swoim klientom również tę opcję, nawet jeśli ilość ta pokryje jedynie kilkudniowe zapotrzebowanie.

Butelki plastikowe dla producenta z branży farmaceutycznej, kosmetycznej i wielu innych

Jeśli chodzi o butelki plastikowe, producent niemal z każdej branży powinien wziąć je pod uwagę, jeśli tylko dany preparat może być w nich przechowywany w sposób bezpieczny. Nawet jeżeli Twoja marka na co dzień stawia na pojemniki szklane, pomyśl o plastiku jako o rozwiązaniu alternatywnym. Konsumenci Twoich wyrobów w podróż lub delegację chętniej zapakują opakowania, które zostały wykonane właśnie z plastiku, bo te dużo rzadziej ulegają nieszczęśliwym wypadkom. Butelki plastikowe znajdą zastosowanie w tak wielu sektorach przemysłu, że nie sposób ich wszystkich wymienić. W naszej hurtowni stałe zamówienia składają przedstawiciele firm kosmetycznych i przedsiębiorstw farmaceutycznych, producenci suplementów diety i witamin czy firmy, których działalność obraca się wokół weterynarii i pielęgnacji zwierząt. Dostarczamy opakowania nie tylko ogromnym branżom o ustabilizowanej pozycji na rynku, jak sektor spożywczy, lecz także tym zupełnie niszowym, jak firmy wytwarzające produkty CBD.

Butelki plastikowe – bogata oferta hurtowni Emcor Packaging

Jak widzisz, butelki plastikowe w hurtowni Emcor Packaging cieszą się szczególnym uznaniem. Dbamy o to, by na półkach naszych magazynów nigdy nie zabrakło tych wytrzymałych opakowań, na które tak chętnie stawiają producenci. Gorąco zachęcamy Cię do bliższego przyjrzenia się naszym produktom. Różnią je niuanse, które z punktu widzenia marki mają bardzo duże znaczenie.