Strona

Pokaż: 9

Strona

Pokaż: 9

Słoiki plastikowe

Planujesz złożenie zamówienia na dużą liczbę słoików plastikowych, w związku z czym szukasz produktów najlepszej jakości? Widoczne tu pojemniki wykonane zostały z tworzywa PET, znanego ze swojej wytrzymałości. Do Twojej dyspozycji oddajemy opakowania w wielu rozmiarach i kilku wersjach kolorystycznych.

Słoiki plastikowe małe i duże

Nie masz przekonania, czy tego typu pojemniki na pewno sprawdzą się w przypadku Twojego produktu? Prawda jest taka, że ze świecą szukać bardziej uniwersalnego tworzywa, z którego powstają opakowania, niż właśnie plastik. Z usług naszej hurtowni plastikowych słoików korzystają przedstawiciele setek różnych branż. Co można w nich przechowywać? Bez chwili zastanowienia odpowiadamy, że niemal wszystko. Do naszych słoiczków mogą trafić chociażby kosmetyki: od kremów do twarzy i ciała, przez emulsje do pielęgnacji skóry, po żele do włosów. Kolejny pomysł to suplementy diety w postaci tabletek czy kapsułek. W tym przypadku trudno o wygodniejsze opakowanie niż słoiki plastikowe, z których bez problemu można wydobyć wskazaną przez producenta dawkę. W tych najmniejszych słoiczkach mogą znaleźć się pomadki i balsamy do ust czy lecznicze maści i pokrewne im wyroby medyczne. W plastiku można przechowywać ponadto także produkty żywnościowe. To ciekawy sposób na sprzedaż cukierków lub suszonych przypraw.

Słoiki plastikowe – jakie są ich główne zalety?

Czy wiesz, jakie są najmocniejsze strony wykorzystania słoików plastikowych do pakowania swoich produktów? Przede wszystkim, o czym wspomnieliśmy od razu na wstępie, jest to ich wytrzymałość. Jeżeli na nie postawisz, możesz mieć pewność, że nie ulegną one zniekształceniu lub pęknięciu podczas transportu, jeśli tylko zachowasz standardowe środki ostrożności. Potwierdzona trwałość plastiku przemawia również do klientów, którzy po takie opakowanie sięgają chętniej niż po papierową torebkę, która może ulec rozerwaniu. Co więcej, słoiki plastikowe są lekkie, czym często wygrywają z tymi szklanymi. Nie ma zatem problemu z włożeniem ich do damskiej torebki czy walizki przygotowanej na wyjazd w celu biznesowym lub wypoczynkowym. Jeśli zastosujesz inne rozwiązania, w pewnym stopniu zaryzykujesz czasową lub trwałą utratę zainteresowania wyrobami Twojej marki. Kolejna zaleta plastiku, którą warto tu podkreślić, to kwestia prezentacji danego produktu. Nie da się nie zauważyć, że słoiki plastikowe bardzo dobrze eksponują zawartość. Jeśli postawisz na modele bezbarwne, klient już w sklepie będzie mógł bliżej zapoznać się z produktem i na tej podstawie podjąć decyzję o ewentualnym włożeniu go do swojego koszyka.

Internetowa hurtownia plastikowych słoików

Być może na naszej stronie najbardziej zaskoczyły Cię stosunkowo niskie ceny. Spieszymy wyjaśnić, iż są one podyktowane przede wszystkim faktem, że nie jesteśmy sklepem, a hurtownią plastikowych słoików. Właśnie dlatego zakupy u nas tak bardzo się opłacają. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone produkty, które bronią się przede wszystkim jakością. Zapraszamy na zakupy!