Opakowania szklane

Chcesz wypuścić na rynek kolejny produkt, ale wybór odpowiedniego pojemnika spędza Ci sen z powiek? Zwróć uwagę na proponowane przez nas opakowania szklane, wykonane z materiału, który od lat powszechnie wykorzystywany jest do przechowywania kosmetyków, lekarstw czy żywności. Poznaj możliwości, które daje Ci asortyment naszej hurtowni.

Opakowania szklane – najlepsze pojemniki na Twój produkt

Dlaczego uważamy, że to właśnie w szkle Twój produkt będzie czuł się najlepiej? Z bardzo prostego powodu. Trudno chyba wyobrazić sobie tworzywo, które w przypadku opakowań byłoby równie uniwersalne. Szklane pojemniki sprawdzają się w przypadku wyrobów pochodzących z najróżniejszych branż, włączając w to produkty wymagające specjalnego traktowania, jak lekarstwa czy suplementy diety. Szkło to ponadto idealne środowisko dla żywności z długim terminem ważności. Słoik to najlepszy możliwy pomysł na przechowywanie dżemów, przetworów warzywnych czy gotowych potraw, jak na przykład zupy. Nie należy również zapominać o wrażeniu ogólnym. W opakowaniach szklanych każdy produkt prezentuje się po prostu dobrze. Szkło w każdym przypadku wywiera dobre wrażenie na klientach, a to z punktu widzenia producenta jest przecież najważniejsze. Jeżeli zależy Ci więc na tym, by Twoje wyroby jednoznacznie kojarzone były z produktami z wyższej półki, umieszczaj je w butelkach i słoikach wykonanych właśnie ze szkła.

Szklane pojemniki o różnej pojemności

Doskonale rozumiemy, że każdy produkt będzie sprzedawany w opakowaniach o objętości dostosowanej do jego specyfiki. Dlatego też w hurtowni szklanych opakowań Emcor Packaging znalazło się miejsce dla słoików i butelek w każdej możliwej konfiguracji. Bez problemu znajdziesz tu więc nie tylko te najmniejsze buteleczki, które pomieszczą zaledwie pięć mililitrów produktu, jak i słoiki, których objętość wynosi pół litra. W tych pierwszych może znaleźć się lekarstwo lub specjalistyczny kosmetyk, a w tych drugich – gotowe dania obiadowe lub przyprawy dedykowane branży gastronomicznej. O ostatecznym wyborze szklanych pojemników nie decyduje jednak wyłącznie ich objętość. Liczy się także kształt, a nawet kolor. Jeśli chodzi o formę, do wyboru masz butelki oraz słoiki o różnej wysokości. Co do barwy, odnajdziesz tu zarówno standardowe modele przeźroczyste, jak i brązowe, niebieskie czy zielone. Konkretne opakowania wybieraj na podstawie parametrów swoich wyrobów. Podczas podejmowania decyzji warto kierować się charakterem danej marki. Nie należy także zapominać, że przeźroczyste opakowania szklane nie są przeznaczone do każdego rodzaju produktu.

Hurtownia szklanych opakowań – niskie ceny i dobra jakość

Jeśli planujesz zakup masowej ilości pojemników, na pewno wiesz już, że w takim przypadku swoje kroki najlepiej skierować do hurtowni. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Ponieważ już od lat współpracujemy z klientami, których potrzeby są podobne do Twoich i doskonale wiemy, jak je zaspokajać. W naszej hurtowni szklanych opakowań liczy się nie tylko cena, lecz także jakość.