Słoiki szklane

Na naszą stronę przywiodła Cię chęć zakupu słoików szklanych w hurtowych cenach? Prawdopodobnie poszukujesz idealnego opakowania dla swoich nowych produktów. Zobacz, co możemy Ci zaproponować.

Słoiki szklane – wytrzymałe opakowania przyjazne środowisku

Jak wiesz, szkło jest jednym z najlepszych materiałów, który może posłużyć za opakowania przeróżnych towarów. Nie uwierzysz, jak odległe od siebie są branże, których przedstawiciele dokonują u nas zakupów. Każdego dnia na naszej stronie składane są zamówienia na szklane słoiczki, do których w niedalekiej przyszłości trafią produkty firm kosmetycznych, farmaceutycznych, weterynaryjnych i wielu innych. Co przemawia za tym, że tak wielu przedsiębiorców stawia właśnie na pojemniki, których budulcem jest szkło? W pierwszej kolejności jest to oczywiście wytrzymałość tego materiału. Bez problemu może on posłużyć jako opakowanie towarów z najdłuższą datą przydatności. Ale trwałość to jeszcze nie wszystko. Słoiki szklane są ponadto powszechnie uznawane za jedne z najbardziej przyjaznych środowisku. Trudno nie zgodzić się z założeniem, że ekologia, ze względu na coraz większą świadomość społeczną, bardzo często poważnie brana jest pod uwagę przez marki z wielu sektorów. Swoją troskę o naturę wyrażają one między innymi poprzez dobór odpowiednich opakowań.

Duże słoiki szklane – doskonałe na produkty spożywcze

Twoje produkty w sklepach osiedlowych i supermarketach trafiają na półki w sekcji spożywczej? W takim razie na pewno zainteresują Cię duże słoiki szklane. Dysponujemy naczyniami o pojemności 250 oraz 500 mililitrów. To wprost wymarzone opakowanie na gotową zupę, sos do makaronu i innego rodzaju przetwory, jak ogórki konserwowe, marynowane buraki czy kiszona kapusta. Tego typu produkty nie powinny być przechowywane w plastiku z racji na niepożądane reakcje chemiczne, które mogłyby zachodzić w kontakcie kiszonej czy marynowanej żywności z tym tworzywem. Duże słoiki szklane nie niosą natomiast żadnego ryzyka, a żywność każdego rodzaju jest w nich całkowicie bezpieczna. Szkło w żaden sposób nie wpływa ponadto na smak gotowych dań. W szkle przechowywać można też przetwory słodkie, jak owocowe dżemy, marmolady czy powidła. Czekoladowe i orzechowe kremy również najlepiej czują się właśnie w szkle. Kolejnym pomysłem na praktyczne wykorzystanie słoików szklanych do celów sprzedażowych są coraz popularniejsze pasty kanapkowe. W szkle można dystrybuować pasztety mięsne i warzywne, hummus i wiele innych smarowideł.

Szklane słoiczki na świece i nie tylko

Szkło znajduje zastosowanie również w przypadku produkcji świec. Wiele marek decyduje się na dystrybucję swoich wyrobów w ozdobnych szklanych opakowaniach z aluminiową nakrętką. Powód takiego działania jest prosty – w ten sposób aromat świecy nie zostanie osłabiony podczas transportu oraz oczekiwania na zakup na sklepowej półce. Szklane słoiczki są nie tylko wytrzymałe, ale też zwyczajnie ładne. Zapakowana w ten sposób świeca zapachowa jest jednym z najlepszych pomysłów na uniwersalny prezent.