Pomadki

Twoja firma coraz lepiej radzi sobie w branży kosmetycznej? Popyt na Twoje produkty jest tak duży, że myślisz nad zakupem większej ilości opakowań w hurtowych cenach? Emcor Packaging to najlepsze z miejsce, do którego mogłeś trafić. Jeśli swoje obecne poszukiwania zawężasz do pojemników na pomadki, zostań na tej stronie. Każda chwila spędzona w naszym sklepie to dawka kolejnych kreatywnych pomysłów na opakowania. Razem możemy odświeżyć wygląd Twoich produktów i obniżyć koszty po Twojej stronie. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Pojemniki na pomadki – rozwiązanie wygodne i higieniczne

W przypadku wszelkiego rodzaju produktów przeznaczonych do pielęgnacji ust, opakowania w formie szminki są zdecydowanie najpopularniejsze. Na korzyść takich modeli przemawiają przede wszystkim względy czysto praktyczne. Dzięki pojemnikom na pomadki tego typu ich użytkownicy nie muszą bowiem dotykać produktu palcami. Byłoby to wyjątkowo niewygodne, bo opuszki, na których pozostają resztki kosmetyku, mogłyby niechcący zabrudzić ubranie lub inne elementy otoczenia. Poza samym komfortem użytkowania ważna jest jednak również higiena. Wargi nie powinny być dotykane palcami, na których mogą gnieździć się niewidoczne gołym okiem zarazki. Dzięki zastosowaniu opakowań na pomadki w formie sztyftu usta będą miały kontakt wyłącznie z samym produktem, który jest przeznaczony do ich pielęgnacji. Bezpośrednio po użyciu wystarczy zamknąć pojemnik, by nie dostały się do niego żadne drobnoustroje z zewnątrz. Opakowanie zapobiega również wysuszeniu produktu, sprawiając, że klienci mogą się nim cieszyć dłużej.

Plastikowe opakowania na pomadki, szminki i balsamy do ust

Jak być może już się zorientowałeś, większość z pojemników na pomadki, szminki i balsamy do ust w naszym sklepie wykonana jest z tworzywa PP, czyli jednego z rodzajów plastiku. Taka decyzja podyktowana jest kilkoma czynnikami. Tym, co w pierwszej kolejności przemawia na korzyść pojemników wykonanych z plastiku, są oczywiście względy praktyczne. Jeśli przez nieuwagę plastikowy pojemnik wypadnie z dłoni na posadzkę w łazience, najprawdopodobniej możliwe będzie podniesienie go w nienaruszonym stanie, bez potrzeby rezygnacji z dalszego korzystania z produktu. Plastikowe opakowania na pomadki są zatem trwałe. Można włożyć je do torebki, nie martwiąc się, że ulegną uszkodzeniu w starciu z kluczami czy innymi produktami w podręcznej kosmetyczce. Jeśli jesteś więc producentem specyfików do pielęgnacji ust, koniecznie wybierz przynajmniej kilka modeli plastikowych pojemników, bo właśnie tego oczekuje od Ciebie większość konsumentów.

Pojemniki na pomadki w niezobowiązujących kolorach

Większość dostępnych u nas pojemników ma neutralne barwy: białą lub bezbarwną. O ostatecznym wyglądzie opakowań na pomadki decyduje bowiem przede wszystkim etykieta, na którą postawią przedstawiciele Twojej firmy. To na niej powinny znaleźć się informacje o składzie i przeznaczeniu danego produktu. Jest to też doskonałe miejsce na wydrukowanie logo Twojej marki, by zapadło ono w pamięć konsumentom.