Roll-on

Opakowania roll on

Jeśli oferujesz produkty kosmetyczne i poszukujesz odpowiedniego opakowania, które sprawdzi się nie tylko we względzie estetycznym, ale i funkcjonalnym, butelki roll on mogą okazać się dobrym rozwiązaniem. Popularnie stosowane są one jako opakowania do dezodorantów kulkowych, jednak, zależnie od rozmiaru samego pojemnika, można zamknąć w nich wyjątkowe produkty kosmetyczne w płynie lub emulsji. 

Opakowania z kulką sprawdzają się do estetycznego zapakowania kosmetyków do twarzy, np. kremów pod oczy. Dzięki małej kuleczce możliwe staje się wygodne rozprowadzenie produktu w wybranym miejscu i wmasowanie go, bez użycia dłoni. Zaletą opakowania roll on jest także możliwość utrzymania odpowiedniej temperatury kulki, dzięki czemu produkt będzie używany w najlepszy sposób i zachowa pełnię swoich właściwości. 

Kuleczka w szyjce niewielkiej buteleczki to wyjątkowo estetyczne rozwiązanie. Roll on jest chętnie wykorzystywany przy niewielkich pojemnościach perfum – pozwala na łatwą aplikację zapachu w wybranym obszarze. Warto też zaznaczyć, że kulka wpływa na lepszą izolację produktu od czynników zewnętrznych – zapobiega zabrudzeniu produktu oraz chroni przed dostępem powietrza, dzięki czemu substancja zachowuje swoje właściwości na dłużej. 

Kulka roll on w niewielkiej butelce pozwala dokładnie dozować wybrany produkt i sprawia, że jego aplikacja jest prostsza. Jeśli zatem poszukujesz idealnego opakowania na wyjątkowy kosmetyk, olejek czy perfumy, buteleczka z kulką to doskonałe rozwiązanie. 

Szklane opakowania z kulką

W naszej ofercie znajdziesz szklane buteleczki o niewielkiej pojemności z kulką typu roll on. Szkło to materiał bezpieczny, popularnie wykorzystywany w branży kosmetycznej, spożywczej, a także medycznej czy farmaceutycznej. Ze względu na jego obojętny chemicznie charakter, nadaje się do przechowywania wszelkich substancji, bez ryzyka zajścia niepożądanych reakcji, mogących obniżać jakość produktu. 

Szkło transparentne sprawdza się w branży opakowań ze względu na swoją estetykę oraz wyjątkową szczelność. Grube szkło, z którego produkowane są buteleczki, jest dosyć odporne na stłuczenia. Jeśli zatem buteleczka przypadkowo wypadnie z dłoni, szansa że się rozbije jest mniejsza. 

Zastanawiasz się, czy wybrać butelkę z transparentnego czy brązowego szkła? Obie wersje mają swoje zalety. Bezbarwne szkło pozwala na dokładną prezentację substancji, co może okazać się dobrym rozwiązaniem w branży kosmetycznej. Można dzięki temu ocenić jakość produktu i sprawdzać jego stan na bieżąco. Z kolei brązowe szkło, chętnie wykorzystywane w branży farmaceutycznej, ma pewne właściwości, które pozwalają twierdzić, że opakowania tego typu są bezpieczne. 

Szklane butelki roll on na eko kosmetyki

Brązowe szkło chroni zawartość butelki przed promieniowaniem UV i zapobiega naświetlaniu substancji, dzięki czemu zachowuje ona swoją jakość na dłużej. Ochrona produktu w szklanej butelce jest zatem wyższa, jeśli zdecydujesz się na wybór brązowego szkła. Takie rozwiązanie znajduje swoje uzasadnienie także pod względem estetycznym – szkło w brązowym kolorze wydaje się bliższe naturze i sugeruje, że zawartość opakowania jest ekologiczna. 

Jeśli chcesz stworzyć produkt w nurcie eko, brązowa buteleczka roll on to doskonały pomysł. Dzięki swoim właściwościom, brązowe szkło będzie sprzyjać zachowaniu świeżości produktu, więc możesz z powodzeniem umieścić w niej substancje na bazie naturalnych składników. Buteleczka roll on z brązowego szkła sprawdzi się jako opakowanie na kosmetyki, które muszą być przechowywane w niskiej temperaturze – szkło pozwoli na utrzymanie temperatury także w trakcie używania produktu. 

Buteleczki transparentne to równie dobre rozwiązanie, jeśli szukasz opakowań na produkty wegańskie czy te o naturalnym składzie. Niewielka pojemność butelki pozwala na odmierzenie produktu o objętości, która pozwoli na szybkie jego wykorzystanie, bez obaw o utratę jakości związaną ze zbyt długim przechowywaniem kosmetyku po jego otwarciu.