Nakrętki spożywcze

Czy wiesz, że wieczko szklanego lub plastikowego pojemnika może sprawić, że Twój produkt zacznie cieszyć się większym zainteresowaniem wśród konsumentów? Klienci dużych i małych sklepów wbrew pozorom bardzo często zwracają bowiem uwagę na jakość opakowania, wierząc, że pojemniki, które wyglądają na porządne, w środku skrywają warte ich pieniędzy produkty. Nakrętki spożywcze, które znalazły się na wirtualnych półkach hurtowni Emcor Packaging, pomogą Ci wzmocnić dobre wrażenie. W połączeniu z doskonałym produktem będą gotową receptą na sukces w biznesie.

Nakrętki spożywcze – najlepsza ochrona Twoich produktów

Funkcją wieczek jest w pierwszej kolejności zabezpieczanie zawartości pojemnika. Nie chodzi tu jednak wyłącznie o zapobieganie sytuacjom, w których ich zawartość mogłaby się wylać bądź wysypać, niszcząc przy tym ubranie, meble czy dywan. Nakrętki aluminiowe spożywcze w takim samym stopniu chronią bowiem otoczenie przed kontaktem z produktem, ale i odwrotnie – dbają o to, by zawartość pojemnika nie była narażona na nieprzychylne działanie czynników zewnętrznych. Niewidoczne gołym okiem drobnoustroje są bardzo szkodliwe szczególnie w przypadku żywności. To właśnie z tego powodu producenci, w tym na pewno również i Twoja marka, tak często ostrzegają konsumentów, by przechowywali produkt w zamkniętym opakowaniu. Nakrętki spożywcze, których zakręcenie zajmuje dosłownie kilka sekund, na pewno im w tym pomogą. Zyskasz na tym również Ty, ponieważ Twój produkt będzie cieszył się dobrą opinią, a odpowiednio przechowywany nie zepsuje się przed upływem terminu ważności wytłoczonym na wieczku.

Nakrętki aluminiowe spożywcze na szklane słoiki

Jeśli Twoja firma specjalizuje się w produkcji żywności, prawdopodobnie poszukujesz odpowiednich pojemników na gotowe dania, zupy, sosy czy przyprawy. Widoczne tu nakrętki spożywcze aluminiowe najlepiej pasują oczywiście na szklane słoiki. Tego typu naczynia znajdziesz oczywiście w innych sekcjach naszej internetowej hurtowni. Skoro jesteś jednak na tej stronie, wybór konkretnych słoików najprawdopodobniej masz już za sobą.

Jeśli to nie szkło, a plastik jest głównym składnikiem opakowań, które wybrałeś, również znajdziesz tu odpowiednie nakrętki spożywcze. Oprócz tych zrobionych z aluminium, możemy Ci zaproponować również te wykonane z innych tworzyw, jak HD-PE, PET, PP czy UREA. Każda z nich idealnie sprawdzi się w przypadku pojemnika każdego rodzaju, podczas wyboru zwróć jednak uwagę na rozmiar gwintu.

Nakrętki spożywcze aluminiowe w różnych kolorach i rozmiarach

Każda z nakrętek chociaż w niewielkim stopniu spełnia również funkcję estetyczną. To bardzo często na zewnętrznej stronie jej wieczka naklejona jest zresztą etykieta producenta. W hurtowni Emcor Packaging nakrętki aluminiowe spożywcze występują w kilku różnych barwach. Dajemy Ci tak duży wybór, bo doskonale wiemy, że w przypadku opakowania kolor ma bardzo duże znaczenie. Jako że dostępne u nas pojemniki mają różne rozmiary, również modele nakrętek różnią się między sobą rozmiarami gwintów.