Czemu świece w słoikach są doskonałym pomysłem biznesowym?

23 października 2021

Słoiki na świeczki ręcznie wytwarzane z pasją w krótkich seriach, zyskują coraz większą wartość na rynku. Są jeszcze bardziej cenione przez konsumentów, jeżeli zawierają naturalne olejki zapachowe, wosk pszczeli i naturalne knoty. Dla kreatywnych osób może to być doskonały pomysł na własny biznes.

Słoiki na świeczki – jak zamienić pasję w biznes?

Pachnące świeczki pomogą wyczarować przyjemną atmosferę we wnętrzu. Chętnie kupujemy je do domu, ale nie tylko. Migoczące słoiki na świece można zobaczyć praktyczne wszędzie: w mieszkaniach, w firmach i biurach, w kawiarniach i w wielu miejscach użyteczności publicznej.

Zapach otula i daje ukojenie dla zmysłów, dlatego tak często wnętrza salonów piękności i gabinety zdobią szklane słoiki na świece. Zapotrzebowanie na wysokiej jakości wyroby jest ogromne. Klientów można zaleźć zarówno w sektorze B2B, jak i B2C. Daje to możliwość nawiązania współpracy z wieloma podmiotami i rozwijania działalność gospodarczej. 

Modne szklane słoiki na świece

Eleganckie słoiki na świece to doskonały dodatek do aranżacji. Świece nasączone olejkami eterycznymi nie tylko pięknie pachną, ale także podkreślają styl wnętrza. Zapotrzebowanie na wyroby wysokiej jakości rośnie wraz z wymaganiami. Chcemy mieszkać pięknie i spędzać czas w przyjemnej atmosferze. Dlatego sięgamy po artykuły zwiększające komfort.

Słoiki na świece są szalenie modne i doskonałe na prezent. Z pewnością warto nawiązać współpracę z firmami, które oferują zestawy prezentowe i stworzyć atrakcyjnie opakowane pachnidła wykorzystując szklane słoiki na świece.

Świece glamour

Dekoracyjne, szklane słoiki na świece to jeden z najchętniej wybieranych prezentów. Są atrakcyjne, bezpieczne i wpisują się w gust wielu osób. Kreatywnie ozdobione najmodniejszymi materiałami świece, podkreślą charakter wnętrza glamour, styl industrialny lub skandynawski. Świece w słoikach stają się ważnym elementem designu. Ozdobione słoiki na świece są doskonałą dekoracją nie tylko do salonu. Sprawdzą się także w sypialni i w łazience.

Sezonowe zapachy świec do wnętrz

Zamknięty w słoikach pachnący i kolorowy woski towarzyszy nam co dzień, a także w wyjątkowych chwilach. W zależności od sezonu zmieniają się także zapachy i ozdoby. Jeżeli pragniesz stworzyć świąteczne dekoracje, warto zaopatrzyć się już teraz na zapas. Nasze szklane słoiki na świece znikają przed świętami z półek w błyskawicznym tempie.

Świece zapachowe sprawiają, że we wnętrzu czuć świąteczną atmosferę. Ponieważ dni są krótkie, chętnie zapalamy delikatne światło migoczących świec i cieszymy się ich zapachem. Wielu klientów zechce sięgnąć, jak co roku, po zapachy igliwia, pomarańczy, cynamonu i goździków i da się ponieść świątecznej atmosferze.

Wyjątkowe świeczki zapachowe home made

Rozpoczęcie wytwarzania świeczek nie wymaga ogromnych nakładów finansowych. Tak więc można powiedzieć, że próg wejścia w biznes świec zapachowych nie jest wysoki. Liczy się kreatywne podejście, oraz umiejętność wydobycia pięknych aromatów. Jeżeli masz nosa do biznesu, zaopatrz się w szklane słoiki na świece i rozpocznij oferowanie swoich wyrobów. Własne receptury i metody ozdabiania świec wpisujące się w aktualne trendy pomogą zdobyć wielu klientów.

Świeczki zapachowe stały się obowiązkowym dodatkiem w wielu domach, gabinetach i w przestrzeni usługowej. Od Ciebie zależy, jaką dasz im oprawę w postaci oryginalnych słoików i pojemników. Atrakcyjne opakowanie przyciąga więcej klientów – to prawda znana od lat.

Nakrętki na szklane słoiki na świece

W naszej hurtowni czekają na napełnienie pachnącym woskiem szklane słoiki na świece o pojemności od 30 do 500 ml, o różnej szerokości gwintów. Słoiki są wykonane ze szkła bezbarwnego i brązowego. Bez trudu dobierzesz nakrętki do słoików. Oferujemy aż kilkadziesiąt wzorów! Dlaczego mamy tak wiele modeli nakrętek do słoików na świeczki?

Nakrętki na szklane słoiki na świece zrewolucjonizowały całą branżę! Pachnący wosk znacznie dłużej zachowuje aromat w szklanym opakowaniu z nakrętką. Niby nie ma w tym nic odkrywczego, ale tylko słoik daje taką możliwość, aby zapalić świecę na godzinę lub dwie, a następnie zgasić i zakręcić słoik.

W szczelnie zamkniętym słoiku aromat utrzymuje się przez bardzo długi czas. Nie ma znaczenia, czy po raz kolejny sięgniesz po świeczkę za tydzień czy dopiero po kilku miesiącach – zapach będzie tak samo intensywny, jak przy pierwszym otwarciu i używaniu świecy.

Nakrętki są więc kluczowe i warto poświęcić więcej czasu i uwagi na wybór najbardziej odpowiednich:

  • Nakrętka aluminiowa złota
  • Nakrętka aluminiowa srebrna
  • Czarna nakrętka z aluminium
  • Nakrętki PP czarne i białe ze specjalnym gwintem

Słoiki na świece pozwolą na nowoczesne i funkcjonalne opakowanie Twoich wyrobów, jeżeli zdecydujesz się podjąć działalność biznesową w branży świec zapachowych. Zaufało nam już wielu producentów świec, możemy więc doradzić. Śmiało skontaktuj się z nami!