Nasze opakowania

W EMCOR Packaging specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiej gamy opakowań aluminiowych, szklanych, plastikowych i innych. Oferujemy starannie dobrane i wyselekcjonowane wyroby dostępne od ręki w naszym magazynie. Specjalizujemy się również w przygotowywaniu opakowań na specjalne zamówienie klienta. Z naszą pomocą znajdziecie zatem idealny pojemnik na Wasze produkty.

Pragniemy zaznaczyć, że oferta dostępna w EMCOR Packaging jest nieustannie poszerzana, gdyż zależy nam na zapewnieniu naszym klientom rozwiązań szytych na miarę ich oczekiwań.

Butelki szklane

Oferujemy bogaty wybór butelek szklanych w zróżnicowanych kształtach i o różnej pojemności. Doskonale sprawdzą się one jako opakowania na wyroby spożywcze, kosmetyczne czy farmaceutyczne. Szkło naszych butelek charakteryzuje się też zróżnicowaną grubością i kolorem, co pozwala na precyzyjne dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb klientów.

Słoiki szklane

Znajdziecie u nas również bogatą gamę słoików szklanych w różnych wielkościach i kolorach. To opakowania znakomite na kremy, maści, suplementy czy drobne produkty spożywcze. Oferujemy słoiki szklane zarówno z brązowego, jak i przezroczystego szkła. Tego rodzaju opakowania sprawdzą się też na świece czy kosmetyki domowej roboty.

Butelki plastikowe

Oferta butelek plastikowych przemówi do tych z Was, którzy szukają lekkich i praktycznych opakowań. Oferowane w tej kategorii produkty powstały z wysokiej jakości plastiku. Znajdziecie u nas butelki plastikowe o różnych pojemnościach zamykane na nakrętkę, a także wersje z dozownikiem czy atomizerem – idealne na kosmetyki.

Słoiki plastikowe

Oferta EMCOR Packaging obejmuje również funkcjonalne słoiki plastikowe w różnych kształtach i kolorach. To produkty doskonałe na wyroby kosmetyczne, suplementy czy artykuły spożywcze. Dzięki temu, że są lekkie i praktyczne w zastosowaniu sprawdzą się znakomicie w wielu branżach przemysłowych.

Nakrętki i dozowniki

Do wszystkich opakowań oferowanych w EMCOR Packaging zapewniamy również praktyczne nakrętki i dozowniki. Oferta obejmuje funkcjonalne nakrętki aluminiowe i plastikowe, a także niestandardowe rozwiązania takie jak nakrętki z sitkiem, kroplomierzem czy dodatkowym uszczelnieniem.

Oferujemy także wielofunkcyjne dozowniki w postaci atomizerów, pompek, pipet, kroplomierzy czy typu roll-on. Te produkty znajdą przede wszystkim zastosowanie w branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Opakowania kosmetyczne

Opakowania kosmetyczne dostępne w EMCOR Packaging posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty, które pozwalają na stosowanie ich jako pojemników na kosmetyki. Znajdziecie u nas praktyczne i funkcjonalne słoiki, butelki i inne opakowania, a także niezbędne do nich nakrętki. Szeroki wybór produktów pozwala na znalezienie wyrobu idealnie dostosowanego do konkretnego kosmetyku.

Opakowania farmaceutyczne

Wybierając opakowania na farmaceutyki, w szczególności trzeba zadbać o ich wysoką jakość, wytrzymałość i znakomitą szczelność. Ponadto produkty te muszą być atestowane i posiadać niezbędne certyfikaty pozwalające na ich styczność z wyrobami farmaceutycznymi. Takie właśnie opakowania oferujemy w EMCOR Packaging. Szeroki wybór pojemności i kształtów gwarantuje, że znajdziecie u nas to, czego szukacie.

Opakowania spożywcze

Również opakowania spożywcze wymagają restrykcyjnego podejścia. Ich skład musi spełniać wszelkie normy, by zapewniać żywności efektywne przechowywanie, a do tego nie zanieczyszczać jej szkodliwymi dla zdrowia związkami. W EMCOR Packaging znajdziecie szeroki wybór butelek, słoików i innych pojemników, które z pewnością staną się idealnym opakowaniem dla Waszego produktu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą EMCOR Packaging i wyboru opakowań najlepszych dla Waszych wyrobów. Nasze produkty dostarczamy do klientów w całej Europie. By mieć pewność, że opakowanie będzie pasować do Waszego wyrobu, zachęcamy do wykonania testu kompatybilności. Jest to szczególnie ważne przy realizacji dużych zamówień.