O nas

Emcor-opakowania.pl posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży opakowań. Codziennie dostarczamy do naszych klientów wysokiej jakości produkty przeznaczone na wyroby farmaceutyczne, kosmetyczne, spożywcze, a także pełniące funkcje dekoracyjne i będące elementem wyposażenia wnętrz. W naszej ofercie znajdziecie zarówno opakowania szklane, jak i plastikowe.

Jako specjaliści w branży posiadamy szerokie kontakty z producentami opakowań na całym świecie, co pozwala nam na idealne dopasowanie oferty do oczekiwań klienta. Nieustannie pracujemy nad tym, by zapewniać Wam opakowania na miarę Waszych potrzeb. Asortyment Emcor-opakwoania.pl jest nieustannie poszerzany, zwiększamy także zakres naszych usług dodatkowych. 

Oferta Emcor-opakowania.pl kierowana jest do klientów szukających kompleksowych rozwiązań. U nas znajdziecie zróżnicowane opakowania w jednym miejscu. Jesteśmy także otwarci na Wasze propozycje i realizujemy indywidulane projekty.

Zależy nam na tym, by dostarczać naszym klientom najlepsze rozwiązania. Jesteśmy szczęśliwi, mogąc przyczynić się do sukcesu Waszego biznesu. Dokładamy wszelkich starań, by być najlepszymi w tym, co robimy. Nasze opakowania łączy wytrzymałość, ergonomiczność wykonania i atrakcyjna estetyka. Jednym słowem posiadają one w sobie wszystko to, czego można oczekiwać od tego typu produktu.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i elastycznie. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie, gdyż satysfakcja klienta to dla nas priorytet.

Zwracamy uwagę na najdrobniejszy detal każdego zlecenia. Tworzymy wyroby, w których dbamy o szczegóły ich wykonania. Dzięki zindywidualizowanemu podejściu efektywnie i sumiennie realizujemy każde zamówienie. 

U nas możecie liczyć na najwyższą jakość obsługi oraz profesjonalną realizację na każdym etapie. Dodatkowym autem EMCOR jest dostarczanie opakowań w ilościach dopasowanych do potrzeb klientów. Współpracujemy zarówno z niewielkimi manufakturami, jak i dużymi produkcjami.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą Emcor-opakowania.pl i wyboru opakowań, które najlepiej spełnią Wasze oczekiwania.